reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej wszystkim :happy:
Wczoraj byłam na USG, no i mała jest już nisko, waży ok 3300, i za 2 tyg może mieć nawet 3800 (wtedy mam termin porodu) :szok: myślałam, że tym razem jak będzie dziewczynka to z mniejszą wagą niż syn;-) ;)
Ma małą główkę i duży brzuszek, więc być może będzie CC. Czekamy na opinię lekarza prowadzącego. A tak chciałam tym razem rodzić naturalnie.
 
Hej! Przepraszam ze sie nie odzywalam ale wczoraj wyszlismy ze szpitala. Synek urodził się w niedziele o 16:00. Ważył 3860 i mierzył 58 cm! Kawał chlopaka a miał być taki malutki ;)
Jest cudowny i gdyby karmienie tak bardzo nie bolalo to czulabym sie jakw raju :))
Dosłownie całą sztywnieje jak maly sie przyssie.
Pkrod byl wywoływany i pomimo tego ze zrozwarci2m Byl problem i mhsialam mieć co chwilę masaże szyjki to był to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Takiego trudno bólu było może z pół godzinywiec spoko :)
 
Hej! Przepraszam ze sie nie odzywalam ale wczoraj wyszlismy ze szpitala. Synek urodził się w niedziele o 16:00. Ważył 3860 i mierzył 58 cm! Kawał chlopaka a miał być taki malutki ;)
Jest cudowny i gdyby karmienie tak bardzo nie bolalo to czulabym sie jakw raju :))
Dosłownie całą sztywnieje jak maly sie przyssie.
Pkrod byl wywoływany i pomimo tego ze zrozwarci2m Byl problem i mhsialam mieć co chwilę masaże szyjki to był to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Takiego trudno bólu było może z pół godzinywiec spoko :)
Gratulacje ! Prawdziwa drobinka. Już mogę wreszcie puścić kciuki. Bardzo je tu trzymaliśmy za Ciebie. Cieszę się że już w domku. Zdrowia dużo mleczka i choć trochę snu. Buziaczki.
 
Hej! Przepraszam ze sie nie odzywalam ale wczoraj wyszlismy ze szpitala. Synek urodził się w niedziele o 16:00. Ważył 3860 i mierzył 58 cm! Kawał chlopaka a miał być taki malutki ;)
Jest cudowny i gdyby karmienie tak bardzo nie bolalo to czulabym sie jakw raju :))
Dosłownie całą sztywnieje jak maly sie przyssie.
Pkrod byl wywoływany i pomimo tego ze zrozwarci2m Byl problem i mhsialam mieć co chwilę masaże szyjki to był to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Takiego trudno bólu było może z pół godzinywiec spoko :)

Ogromne gratulacje! Dużo zdrówka dla małego i szybkiego powrotu do formy Tobie życzę!
Cudowne wieści przyniosłaś. Jakies te porody przyjemne na sierpniówkach2017. Mam nadzieje, że żadna z nas nie zaburzy dobrej passy i będzię tak przyjemnie do ostatniego porodu. :)
 
reklama
Aneczqa, gratulacje! Chlopak na schwał[emoji846].
Co do karmienia, to poproś położna jak przyjdzie, zeby ci pokazała jak dobrze dostawić malca, bo inaczej porani ci piersi ( juz to zrobił z tego co piszesz) i bedziesz niepotrzebnie cierpiała+ wystąpią problemy z karmienie bo nie bedzie ssał tak jak trzeba. Poszukaj filmików w necie. Musi bardzo szeroko otworzyć buźkę i złapać otoczkę sutka, a nie sam sutek. Jesli teraz cie bardzo boli smaruj sutki lanolina ( jest bezpieczna jesli ja pozniej zlize). Ostatecznie mozesz sie poratować nakładkami silikonowymi, ale nie na długo, dopoki sutki sie nie wygoja.

Aveline, jeszcze raz kciuki!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry