reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej dziewczyny przyszłam się z wami pożegnać... Niestety moje dziecko umarło :(
Byłam u lekarza sprawdził przepływy i wgl nie krążyły krew i serduszko przestało bić ;(
Nie rozwijało się prawidłowo i natura zdecydowała że jest za słabe i nie udało mu się przeżyć ;(
Przykro mi ze witam się z wami taki smutnymi wiadomościami :(
Was wszystkie serdecznie pozdrawiam, jesteście cudowne i życzę wam wszystkiego najlepszego :*
Jeny, to jakieś okropne fatum;(((( dużo siły życzę!
 
reklama
Nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze postaramy się o dziecko... Chyba boje się za bardzo ze coś mogłoby być nie tak...
W każdym razie na tą chwilę nie myślę o tym bo jest jeszcze za wcześnie...
Postanowiłam poczekać przez weekend, jeżeli do tego czasu nic się nie wydarzy to w poniedziałek pojadę z mężem, nie chce być sama w takiej chwili... Już dzisiaj nie brałam duphastonu i zaczyna mnie właśnie pobolewać juz brzuch wiec może dam rade sama się oczyścić..
 
Megalija, na fb jest stworzona grupa ( joga dla początkujących) chyba nikt z znajomych się nie zorientuje [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wierzę!!! [emoji24][emoji24] Pralinka tak bardzi mi przykro, trzymaj sie mocno. Brak słów [emoji53]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do tej pory nie miałam pojecia zr jest az tyle poronien! Na mojej grupie Luty 2013 było 40 dziewczyn i tylko jedna poronila, i to dosc pozno bo byl 23tc. To byl szok dla wszystkich. Ale teraz, tutaj to az ciezko sie doliczyc ile z sierpniowek stracilo swoje malenstwa [emoji33][emoji33]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh, Pralinki trzymaj się ciepło. Jestem z Tobą. Wiem co czujesz, przez to samo przechodziłam. Bardzo mi przykro.

Ja dzisiaj mam wizytę u lekarza i panikuje czy wszystko jest okej. Przez to,że poroniłam drugą ciąże czuję,że teraz też może być coś nie tak :/// i nie umiem tej myśli od siebie odsunąć.
W pierwszej ciąży nie mogłam doczekać się wizyt u lekarza aby podglądnąć swoje maleństwo, a teraz najchętniej bym nie chodziła. Boję się.
 
Hello

Rano całą noc się męczyłem dostalam takich wzdec nawet nie wiem po czym bo nic takiego nie jadłam do tego doszedł problem z zatwardzeniami ( ostatnio strasznie mało pije - nawet po wodzie mi niedobrze )

Maria.sm strasznie Ci współczuję ja pewnie nie dałabym rady o 18 padam i nie jestem w stanie wstać!! Ja już nie wiem jak walczyć z moja cera pryszcz na pryszczu[emoji17]


Izulek78, niepotrzebnie zrobiło Ci się przykro - napisałam, że jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i jeśli coś to nie ma problemu z dodaniem do grupy. Odnośnie przyjmowania wszystkich dziewczyn mam inne zdanie wystarczy zobaczyc kilka postów wstecz. Dziewczyna poprosiła o przyjęcie twierdząc że czyta nas od początku a tak naprawdę zarejestrowała się wczoraj. Skąd mamy wiedzieć kto to jest i jaki ma cel w końcu na grupie zamkniętej mamy wstawiać swoje fot i pisać o czym nie mamy odwagi pisać tu na otwartym.

Cabanianka, powodzenia na wizycie. Będzie dobrze [emoji6] Koniecznie daj znać [emoji6]

Nina25, śliczna dzidzia [emoji6] na bol gardła najlepszy tantum verde, *spam* syropek. Herbatka z imbirem miodem i cytryną [emoji6]



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Też myślałam że proem. Z zaparciami mam za sobą... Niestety dziś powtórka z rozrywki bo znowu przestałam dbać o dietę ..
Mi pomagała aktivia i kefiry choć nie ciągnie mnie do nich zaspecjalnie do tego woda też mi średnio przechodzi przez usta
Masakra:(
 
Wiem że to może nie na miejscu pytanie ale czego mogę się spodziewać? Samej krwi czy będę widziała dziecko jeżeli zacznie się samo? 10 tydzień u mnie
 
reklama
Hej dziewczyny przyszłam się z wami pożegnać... Niestety moje dziecko umarło :(
Byłam u lekarza sprawdził przepływy i wgl nie krążyły krew i serduszko przestało bić ;(
Nie rozwijało się prawidłowo i natura zdecydowała że jest za słabe i nie udało mu się przeżyć ;(
Przykro mi ze witam się z wami taki smutnymi wiadomościami :(
Was wszystkie serdecznie pozdrawiam, jesteście cudowne i życzę wam wszystkiego najlepszego :*
Pralinka a miałam się rano o ciebie pytać
Jejku strasznie mi przykro i tak jak pisałam Wioli teraz dużo sił ci życzę i wkoło miłości i ciepła od najbliższych!
 
Do góry