reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

To nowe forum jest okropne :( zanim się to dostanę to muszę w kółko wszystko przewijac :/
Dzisiaj strasznie boli mnie podbrzusze znowu. I tak czytam o tych waszych terminach z okresu i usg. U mnie jest różnica 6 dni. Kropek jest większy o te 6 dni mimo że wiem że miałam owulacje dokładnie w połowie cyklu. Czuje że będzie chłop;)
 
reklama
Moja fasolka jest mniejsza o 4 dni, niż wskazuje data OM. Zobaczymy czy na następną wizytę nadgoni. Wierzę głęboko w to, że będzie chłopiec.
O jakim nowym forum mówicie? Ja zainstalowalam sobie aplikację BB na telefonie i narazie jest ok.
 
Dziewczyny, moje plamienia minęły to był jednodniowy - ba, jednorazowy epizod w ciągu dnia, nie pojechałam z tym nigdzie, siostra powiedziała że miała podobnie i to ponoć nic złego, oby było to prawdą. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli. Umówiłam się na pierwszą wizytę 2 stycznia :) to powinien być jakoś 6 tydzień, myślicie że będzie coś widać?
Ja tez mam stycznia wizyte i u mnie bedzie leciec :) bo mialam isc po Swietach, ale mojego lekarza nie ma wtedy, w pierwszej straconej ciazy w 6+3 bylo serce a ciazy z synkiem wczesniej, nie pamietam dokladnie, ale w internetach pisza, ze serce zaczyna bic 22-23 dni po zapldnieniu :) super, ze juz nie plamisz :)
 
To nowe forum jest okropne :( zanim się to dostanę to muszę w kółko wszystko przewijac :/
Dzisiaj strasznie boli mnie podbrzusze znowu. I tak czytam o tych waszych terminach z okresu i usg. U mnie jest różnica 6 dni. Kropek jest większy o te 6 dni mimo że wiem że miałam owulacje dokładnie w połowie cyklu. Czuje że będzie chłop;)
Ja z synkiem zaszlam w sama owulacje a teraz 5-6 dni przed owulacja (jak widac cuda sie zdarzaja), wiem dokladnie kiedy zaszlam, plec mi obojetna, ale fajnie byloby miec dziewczynke, marzy sie od zawsze parka :)
 
Ja tez probowalam ustrzelic dziewczynkę zmianą diety i polowaniem na męża juz na kilka dni przed owulacją. Wg kalendarza chińskiego tez ma być dziewczynka. Zobaczymy, mam 50% szans [emoji23]
 
Moja fasolka jest mniejsza o 4 dni, niż wskazuje data OM. Zobaczymy czy na następną wizytę nadgoni. Wierzę głęboko w to, że będzie chłopiec.
O jakim nowym forum mówicie? Ja zainstalowalam sobie aplikację BB na telefonie i narazie jest ok.
Ja wchodzę przez telefon na stronę i cała oprawa się zmieniła :/
 
I powiem tak jak byłam w ciąży z chłopcem to ciągle byłam głodna i ciągnęło mnie na takie mięsne dania i konkretne porcje. Z dziewczynami z kolei ciągle tylko cola mirinda i wszystko co słodkie. Teraz z kolei wszystko wskazuje mi na chłopca więc tak obstawiam :) najważniejsze jednak dziewczyny aby wszystkie nasze dzidzie były zdrowe !
 
Dziewczyny czy Was też tak wysypuje ? Od zawsze mam problem z takimi drobnymi krostkami na plecach, raz tego było mniej, drugi więcej, ale teraz to jakaś prawdziwa masakra :/ myje się takim płynem z białego jelenia ale nie pomaga już sama nie wiem czy to przez hormony szaleje czy o co chodzi :/ albo możecie coś polecić na takie problemy skórne co można bezpiecznie używać w ciąży ? Takie same krostki mam między piersiami, ale teraz w ciąży odpukac nawet spokój, a te plecy okropne :(
 
Zochaa, ale mi zrobiłaś nadzieję, bo mnie w pierwszej kolejności odrzucilo od słodyczy. Nawet herbata lekko słodka mi nie smakuje. Jakichś szczególnych zachcianek nie mam, raczej ostrożnie ze wszystkim, bo wciąż mi niedobrze.
 
reklama
I powiem tak jak byłam w ciąży z chłopcem to ciągle byłam głodna i ciągnęło mnie na takie mięsne dania i konkretne porcje. Z dziewczynami z kolei ciągle tylko cola mirinda i wszystko co słodkie. Teraz z kolei wszystko wskazuje mi na chłopca więc tak obstawiam :) najważniejsze jednak dziewczyny aby wszystkie nasze dzidzie były zdrowe !
Ja ciaze z synkiem inaczej znosilam niz ta :)
 
Do góry