Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
No jak sama nazwa wskazuje połowa ciąży. Wykonuje się je między 18 a 22 tygodniem. Koło 13 nic nie ma. Do 12ego wykonuje się genetyczne.Dziewczyny powiedzcie to tzw. połowkowe USG to jest to co będzie koło 20tc czy to co było koło 13tc?
T
No jak sama nazwa wskazuje połowa ciąży. Wykonuje się je między 18 a 22 tygodniem. Koło 13 nic nie ma. Do 12ego wykonuje się genetyczne.
Termin mam na 27 sierpnia z ostatniej miesiączki a z usg na kilka dni wcześniej.
Jestem w trakcie reżimu łożkowego, bo łożysko zaczęło mi się odklejać dwa tygodnie temu. Z dzieckiem wszystko w porządku ale jeszcze dwa tygodnie mam leżeć profilaktycznie.No u mnie było, że genetyczne 10-12 tc.Koło 13 tc jest właśnie to badanie genetyczne... Dokładnie to między 11 a 13 tc, niektóre źródła podają nawet, że do 14 tc się je robi![]()
Witajcie. I ja chętnie do Was dołączę.Termin mam na 27 sierpnia z ostatniej miesiączki a z usg na kilka dni wcześniej.
Z przykrością stwierdzam, że nie wiem kogo noszę bo kolanka na usg zaciśnięte były szczelnie.jestem szczupła i waga wzrosła mi 1,5 kg a potem spadła więc znów jestem w punkcie wyjścia. Brzusio już wydać- czy w ciuchach czy bez.
Jestem w trakcie reżimu łożkowego, bo łożysko zaczęło mi się odklejać dwa tygodnie temu. Z dzieckiem wszystko w porządku ale jeszcze dwa tygodnie mam leżeć profilaktycznie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie sierpnióweczki.
Trzymamy kciuki! Wszystko będzie dobrzeJuż jestem w poczekalni. Stres mnie zaraz uśmierci...