reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Joanulka trzymam kciuki 💚🌻💚 i jak już Misiaaa pisała- jesteś najlepszą mamą na świecie dla swojego dziecka 🤩 to takie proste a takie mądre 🤩😁🤩

A tak swoją drogą to wina tych wszystkich reklam, czasopism i innych filmów hamerykańskich , że w głowie rodzi się wyobrażenie rodzicielstwa jako stanu nieustannej przyjemności, nieskończonego ogromu miłości. Rodzicielstwo utkane jest z waty cukrowej, piórek, obłoczków i długich, pełnych głębokich i wzniosłych uczuć spojrzeń. Podczas porodu powinny latać pod sufitem różowe aniołki a rodzice trzymać się za rączki i zaglądać sobie z miłością głęboko w oczy 😁✌️😁

U nas czas leci na razie spokojnie i harmonijnie. Karmienie piersią też idzie. Brodawki całe i zdrowe. Na razie...Mleko wzbiera 🙈 Malizna zgubiła po porodzie tylko 140g i robi już normalnie kupki. Także już się oczyściła z mułu 😂 Niby"nie chwal dnia przed zachodem słońca" ale powiem Wam, że wolę się teraz cieszyć tymi dobrymi rzeczami bo nie wiem co jeszcze na nas czeka 🙃 🙈

Suzie, Misiaaa czekam na wieści od Was 🍀🤰🏼🤱🏼🍀
 
Witam Dziewczyny!
Wylamuję się z bandy Dwupaków! Wczoraj punkt 11 przyszła na świat nasza śliczna córeczka Zoya 😍
Zoyka była szacowana dzień przed urodzinami n 3300 a całą ciążę trochę mnie straszyło , że malutka bardzo będzie. A zaskoczyła wszystkich dumną wagą 3620g 🤩 także z tymi szacunkami...no właśnie 🙈
Obie mamy się dobrze, choć jesteśmy zmęczone. 😁 Odpoczywamy w domu wśród najbliższych, dużo się tulimy i będziemy się poznawać. Na razie Zoyka jest bardzo spokojna i ugodowa. 😉
Ściskam mocno wszystkie mamy 2w1 💚 Jeszcze tylko trochę! 🧘🏼‍♀️ Chociaż wiem jak to "trochę" potrafi dać w kość!
Suzie na naszą Deadline zadziałało 😁 więc może pogadaj że swoim lokatorem i przedstaw konsekwencje 😂 Nie żeby straszyć...Po prostu suche fakty!
Gratuluje :)
 
Hej dziewczyny :) jutro idę do szpitala :( pewnie będę miała wywoływany poród... chciałam tego uniknąć ale mały jak nie chciał tak nie chce wyjść :( strasznie się tego boje !
 
Nie bój się kochana , będzie dobrze , samo czekanie chyba jest gorsze , przynajmniej mnie to juz wykańcza kompletnie nie czuje żeby miał być to koniec ciazy, tak Jak czułam się w 7 msc tak czuje się teraz ... po za tym nie martw się na zapas jeszcze długi dzień i długa noc , wszystko może się zdażyć...
 
Hej dziewczyny :) jutro idę do szpitala :( pewnie będę miała wywoływany poród... chciałam tego uniknąć ale mały jak nie chciał tak nie chce wyjść :( strasznie się tego boje !
Suzie duuuużo pozytywnych wibracji przesyłamy do Ciebie! Nie bój się. Albo próbuj się nie bać 😉 Duży stres Wam nie pomoże. Dużo dziewczyn bardzo dobrze reaguje na wywoływanie! I mocno wierzę że Ty też! Albo że się książę jeszcze tej nocy wyprowadzi 😁🍀🍀🍀
 
Gluupie pytanie ale pomóżcie...Dziewczyny nigdy nie miałam czegoś podobnego , ale mam ostrą biegunkę, w życiu takiej nie miałam, czytałam w necie że taka może wystąpić na 48-24h przed porodem, miała tak któraś z Was ?
 
reklama
Misiaaa Może ale nie musi 🙈 miałam przed porodem co 2-3 dni biegunkę przez kilka godzin i odpuszczała. Ale tak ze 2 tygodnie przed całą akcją 🤦🏼‍♀️ Trzymam oczywiście kciuki i życzę żeby u Ciebie nie było takich symptomów"na niby". 😉 Koniec końców przecież też się sprawdziło ✌️🤪✌️

Suzie nie jesteś sama 💚 jesteśmy z Tobą i czekamy na wieści 🌻🌻🌻 Pamiętaj że na końcu tej drogi czeka wielki skarb 😍 jest tego wart 😁💚😁 Dasz radę kochana 💚🍀💚
 
Do góry