reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Witajcie Sierpnióweczki[emoji173]️ Dzisiaj 13tc, prenatalne za chwilę, już stres [emoji85]

Posprzątałam całe mieszkanie, poważnie rozważam zakup irobota [emoji28]

Polecam robota ale nie koniecznie dokładnie tej firmy. Mam go i niestety nie sprząta dokładnie, ale może to dla tego ze za dużo mam „zakamarków”
 
reklama
Witajcie Sierpnióweczki❤️ Dzisiaj 13tc, prenatalne za chwilę, już stres 🙈

Posprzątałam całe mieszkanie, poważnie rozważam zakup irobota 😅
Za chwile tzn dzis? Ja sie swoich nie moge doczekac bo jeszcze daleko ale pewnie zleci 😏
Matko, sprzatanie 🙄 na samą myśl o sprzataniu mi sie nie dobrze robi 😆

Nie moge sie doczekac wiosny 🌿🌳 bo moze wtedy sie samopoczucie poprawi. Zima by byla ok jak by byl śnieg ale jak nie ma sniegu to jest bezsensu.
 
Hej. U nas dzisiaj 10+2 tc objawy minęły:) prenatalne mam 30 stycznia. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę nasza fasolę. Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze. Buziaki dla Was :*
 
Dzień dobry sierpnioweczki jak samopoczucie przy sobocie :)
My zbieramy się od godziny z wyrka by na 10 do pracy się wyrobić
Ale zapał mmmmMm aż się kurzy
Spokojnego dnia dla was Dziewuszki :)
 
Witam się i ja, tak sobie leżę i snuje plany co do sprzątania i obiadu plan: placki serowe z sosem z maslaczków😋 ale obawiam się że wstanę zawiruje mi w żołądku i tyle będzie z planu🤣
Także soboto witaj 😀
 
reklama
Do góry