reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ty i tak po porodzie będziesz wyglądać jak modelka [emoji2956]
Duzo wlasnie daje wyłączenie cukru i słodkich napoji.... A ja cholera je chłodne i wynik 9 na plusie[emoji23][emoji23][emoji23]dzis wciagnelam pol opakowania toffifi jal tak dalej pojdzie to na 20 sie skonczy a w poprzednich ciazach max 11
 
reklama
W Polsce też standardowo są 3 badania. W Niemczech też. Ale oczywiście można trafić na lekarza który jest zdania że zasadne jest badanie częściej. Też jestem ciekawa czy będę badana na następnej wizycie 😁
Pod koniec ciąży chodzi się codziennie więc raczej bez szans na badanie na każdej wizycie 😜

Pochwaliłam się że bez dolegliwości ... więc dzisiaj zgaga chce mnie od środka spalić 😩 poza migdałami jakieś sposoby? 🙈 Migdały nie dają rady jak na razie...
Mam to samo, pomaga mi brak pszenicy, robię wszystko na bezglutenie i czasami picie kefiru.
 
Ja tez.... Niestety biodra, uda nie wspomne o cyckach z b mam DD. Jedynie maz zadowolony ja nie koniecznie bo plecy daja znac o sobie.... Z rozmiaru 34 teraz 36/38 pocieszam sie tym ze przy KP szybko wracam do normy. Na poczatku bylo tak aktualnie zaczyna wypychac [emoji16]
Ja też uwielbiam słodkości. Ale za to nic oprócz wody i herbaty nie pije. Odpychaja mnie soczki itp.
Ostatnio miałam +5kg. Ale teraz już na pewno dużo więcej. W pierwszej ciąży to miałam tylko brzuszek, A teraz widzę że cała się robię duża[emoji3].
IMG_20200308_094206.jpeg
IMG_20200426_122046.jpeg
 
Kochana u mnie bedzie to kolejna cc.... Takze poczekam sobie z CW. Chociaz po ost 4 cc i stracie syna, to minęły 4 tyg i wsiadlam na rower i Przyjechałam 30 km na odpoczynki.
Oj tam z tym przytyciem, oby maleństwa dobrze się rozwijały i nasze porody były bezpieczne, szybkie i bezbolesne... Resztę załatwi natura, ja przy karmieniu szybko chudnę, polecam później troszkę pobiegać w miarę możliwości.
 
Dziewczyny a jak to w końcu jest z drugim porodem po Cc? Kiedys bylo nieoficjalne prawo wyboru a jak jest teraz? Naprawde sie zmusza do naturalnego i decyduje obcy lekarz na dyżurze niż papier od prowadzacego? mimo różnych wskazań jak ułożenie czy waga dziecka zmuszają? Na necie straszą a może wy coś słyszalyscie od znajonych?
Nie to ze chce kogos straszyć ale gdzie sie dowiem jak nie na forum samych kobiet???
 
Zalezy jaki odstęp miedzy cięciem. Z tego co się orientuje moga próbować naturalnie. Znam dziewczyny ktore mialy dłuższa przerwe i rodziły naturalnie po 2 cieciach Mi z rozbiegu zrobili cc bo roznica miedzy 1 a 2 wynosiła 11 mc.
Dziewczyny a jak to w końcu jest z drugim porodem po Cc? Kiedys bylo nieoficjalne prawo wyboru a jak jest teraz? Naprawde sie zmusza do naturalnego i decyduje obcy lekarz na dyżurze niż papier od prowadzacego? mimo różnych wskazań jak ułożenie czy waga dziecka zmuszają? Na necie straszą a może wy coś słyszalyscie od znajonych?
Nie to ze chce kogos straszyć ale gdzie sie dowiem jak nie na forum samych kobiet???
 
reklama
Zalezy jaki odstęp miedzy cięciem. Z tego co się orientuje moga próbować naturalnie. Znam dziewczyny ktore mialy dłuższa przerwe i rodziły naturalnie po 2 cieciach Mi z rozbiegu zrobili cc bo roznica miedzy 1 a 2 wynosiła 11 mc.
A np jak jest po terminie? Podobno oksy nie jest wskazana po cc? Wiec co robia jak bobo nie chce wyjsc?
 
Do góry