reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Teraz w brzuszku buszuje dziewczynka [emoji7]
Aniołek, patrzy na was. A teraz kogo się spodziewasz?
Witam z rana..... Mam 20 minut zeby starszych rozstawic..... Lekcja on line z matematyki. Chodzą do jednej klasy wiec na szybko zrobilam sniadanie. Jeszcze przegladne czy maja po robione wszystko a ja z młodym sie wezme.....
 
Dzień dobry ☀
Ja mam dwie córki (12 i 7) i z dużym prawdopodobieństwem w brzuchu buszuje kolejna niewiasta. Sexmisja ✌

A tak w ogóle to dzień dobry.
Nie śpię od 3 , a co?!😎

O 10 mam probny egzamin online, super ze sie na niego wyspalam... 😅

Miłego dnia Wam! 🥰

Zawsze raczej jestem sową 🦉 i siedzę po nocach. Teraz budzę się regularnie 4:20-4:40 i 23:00 to już głęboka ciemna noc 🙈 powodzenia na egzaminie!

Joanulka miłego "widzenia" !😜 też bym chętnie już zajrzała do brzucha... I upewniła się że to jednak dziewczę 😜
 
Ja byłam dzisiaj na badaniach i musiałam wstać na budzik po raz pierwszy od miesiąca... i też po raz pierwszy od miesiąca wstałam chyba przed 9 :D Nie żyje mocno dzisiaj, ja słabo reaguje na niewyspanie, martwię się jak to z maluchem będzie...

@Joanulka - daj znać po :)
 
Jejkuś Dziewczęta, byłam dzisiaj od rana na krzywej glukozowej, niby nic, badanie zrobili mi w izolacji i nie musiałam siedzieć dwóch godzin w maseczce, ale sama wycieczka była dla mnie stresująca i dziękuję za takie akcje. Wyniki podobno już są ale tradycyjnie nie wjechały mi do apki i muszę czekać aż się załadują. Kolejne dzięki.

Wybaczcie, że mało się udzielam ale remont w chacie trwa w najlepsze, brakuje mi czasu na wszystko, sprzątanie i gotowanie w dużej mierze zajmuje mi większość dnia 🙈 dobrze że lubię gotować, bo sprzątać to tak niekoniecznie 💁‍♀️ Dzisiaj zaprowadziłam psa do groomera, dziwnie wygląda 😎
747D6B20-F679-40A4-904A-DD08AF36C34F.jpeg
 
reklama
Wszystko z bejbikiem ok, wazy już 700g rozwija się według tego co powinien czyli dalej ma 24 tygodnie.
Łożysko poszło do góry, ale mięśniak rośnie. W miesiąc powiększył się o 3cm wiec ma już 7cm średnicy i całkowicie zasłania szyjkę. Ten ból który czuje to od ucisku przez mięśniaka.
FD0D2684-0F14-443A-916D-8C2EAA4392B3.jpeg
A634F437-16EC-4125-A7EC-3F34B9D1F58B.jpeg
A0934093-8B80-43E7-92B6-186EA9E8E458.jpeg
 
Do góry