reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

To super, pozostaje nam cierpliwie czekać
emoji3526.png
Z tą cierpliwością to u nas przyszłych mam chyba najgorzej
One nigdy nie wychodzą jakoś super mocno, zwłaszcza na tym etapie. Tak naprawdę dopiero beta Ci wszystko wyjaśni. Trzymam kciuki 🙂
 
reklama
Z tą cierpliwością to u nas przyszłych mam chyba najgorzej

One nigdy nie wychodzą jakoś super mocno, zwłaszcza na tym etapie. Tak naprawdę dopiero beta Ci wszystko wyjaśni. Trzymam kciuki [emoji846]
Oj ciężko z cierpliwością w tej sprawie. Czas się ciągnie strasznie.
U mnie poza tym nikt nie wie o ciąży, bo dopiero drugiego grudnia mąż ma urodziny a reszcie myślę że na święta powiem to tym bardziej się służy.

Co do pinków (10) to mi dziś wyszla ledwo widoczna kreska i gdyby nie testy innej firmy to bym nie uznała tego za pozytyw. Test facelle za to kreska prawie tak samo mocną jak testowa.
 
reklama
Do góry