Ja po 4 tygodniowej przerwieJa tez mam w czwartek, po 3 tygodniowej przerwie, stres ogromny![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja po 4 tygodniowej przerwieJa tez mam w czwartek, po 3 tygodniowej przerwie, stres ogromny![]()
Jestem tego samego zdania, czesto lekarze ostrzegaja, ze tak wczesnie Jak 6ty tydzien Mozna jeszcze Nie ujrzec zarodka, a jesli ciaza jest kilka dni mlodsza to mozliwe, ze to od tegoTo jakby ciąża młodsza o kilka dni, zupełnie w normie ❤ można by się było martwić, jakbyś miała pęcherzyk 25mm i pusty całkowicie, a tutaj masz jeszcze czas na zarodek z serduszkiem, także jeszcze nic nie jest przekreślone![]()
Trzymam kciuki z całej siłyPo wizycie u lekarza nie jest najlepiej.
Jest pęcherzyk ciążowy, ciałko żółte - brak zarodka chociaż przez chwilę jakby się wydawało że coś zaczynałby się tworzyć.
Mam iść dziś i w czwartek zbadać betę.
W czwartek stawić sie na USG bo mój doktor w sobotę wyjeżdża na tydzień.
Dodatkowo mam niestety dość sporego krwiaka przy samym pęcherzyku ciążowym co jest bardzo źle.
Dostałam Luteinę, zwolnienie i mam leżeć i odpoczywac...
Splakalam się cała noc jak nie wiem...
A oprocz stresu masz czarne mysli? Bo ja bardzo , tak sie boje ze znow cos bedzie nie takJa po 4 tygodniowej przerwie![]()
A na różyczkę nie byłaś po prostu szczepiona? Bo od 1988 r. szczepienia na różyczkę były obowiązkowe u dziewczynek. Cytomegalia często jest albo bezobjawowo albo przypomina takie mocniejsze przeziębienie u osób z normalną odpornością.Dzisiaj rano skoczyłam na badania, cały pakiet z HIV, HBs itp. I się przeraziłamnawet nie wiem, kiedy przeszłam różyczkę i cytomegalię… można bezobjawowo?
teraz dzieciaki w przedszkolu, to możliwe, że coś przyniosły, ale nie przypominam sobie mojego chorowania w ogóle
a oni na różyczkę tym bardziej nie chorowali… i glukoza na czczo na wyższej granicy normy, ale wczoraj przed snem piłam sok, może dlatego. TSH za wysokie, więc dzisiaj na cito do endokrynologa, nie wiem jak dam radę, bo tak mi niedobrze, wszystko stoi w gardle, jakby żołądek odmówił trawienia całkowicie
mam nadzieję, że u Was trochę lepiej
![]()
Byłam szczepiona, ale z 15 lat temuA na różyczkę nie byłaś po prostu szczepiona? Bo od 1988 r. szczepienia na różyczkę były obowiązkowe u dziewczynek. Cytomegalia często jest albo bezobjawowo albo przypomina takie mocniejsze przeziębienie u osób z normalną odpornością.
A TSH jakie Ci wyszło?
Niby wystarczająco, żeby ciąża się utrzymała, a duphaston nie wychodzi w krwi, więc jak brałaś to teoretycznie masz trochę go więcejCześć dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie, wg lekarza wszystko ok, termin znowu się zmieniłtym razem z usg wychodzi 24.08.
Tylko jedno mnie zastanawia, może Wy coś podpowiecie, mianowicie do tej pory progesteron byl około 30. Lekarz coś mówił ze nie widzi zbytnio ciałka żółtego i żeby zrobić padanie progesteronu, więc zrobiłam dziś i wynik 16. Dość? Brałam do tej pory 1x1 duphaston. Do lekarza napisałam, czekam na odp...
To faktycznie dziwne bardzoByłam szczepiona, ale z 15 lat temurobiłam ten pakiet już dwa razy w poprzednich ciążach i nie wyszły mi przeciwciała, tylko teraz, co jest trochę dziwne
tsh 2,3 a idealnie byłoby maks. 1,5