reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

Tk naprawde dziewczyny, to ja ochłonełam z tymi szpitalami...Tez panikowałam,a teraz luzik. Chce pojechać , zobaczyc,ale to tak z ciekawości. Ja sie kieruje dwoma kryteriami: koszt oraz czy jest oddział patologii noworodków. To jest najważniejsze dla mnie! A atmosfera???Zawsze może sie trafic zołza albo anioł,wiec trzeba wziąc na luz! i tak poród muszą odebrac czy to z uśmiechem na buzi czy z grymasem ale muszą!
 
reklama
Ja się 3 lata temu wykosztowałam aż 6 zł: 1 zł kapcie szpitalne i 5 zł fartuszek (dla tatusia wdzianko na poród). I ani złotóweczki więcej.
 
A atmosfera???Zawsze może sie trafic zołza albo anioł,wiec trzeba wziąc na luz! i tak poród muszą odebrac czy to z uśmiechem na buzi czy z grymasem ale muszą!

dokładnie tak samo do tego podchodzę - poród odebrać muszą, a najwyżej moje wspomnienia nie będą miłe i będzie mi przykro, że takie wredne małpiszony pracują przy mamuśkach, trudno; najważniejsze, żeby dziecko było pod dobrą opieką;
 
Możemy sobie kiedys zrobic zlot warszawskich, sierpniowych ciężarówek ;)
Myślę, że wyglądałybyśmy rewelacyjnie w takim brzuchatym gronie, a ciepło się teraz robi wiec może jakąś sobotę sobie bysmy dla siebie zarezerwowały?
Co Wy na to?
 
Pewnie, juz kiedyś pisałyśmy że jak sie zrobi ciepło to spotkanie będzie :tak:
To jeśli spotkanie ma byc w weekend to ja będe mogła dopiero w maju :baffled: ale może nawet lepiej bo może brzuch mi urośnie :-)
agusia0611 to Ty jeszcze pracujesz?? A myslałam że ja jako ostatnia poszłam na L4 :-D
 
reklama
Tak Karincia pracuje....:-(
6 dni w tygodniu od 10 do 18.
Mnie nie urządza L4...:-( Nie ma mnie kto zastąpić, więc do końca lipca na 100% będę pracowała. Potem się zobaczy...
 
Do góry