reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

witam czy moge do was dolaczyc to bedzie moja druga ciaza pierwsza corka ma juz 5 lat a teraz z tego co obliczylam to bym miala termin 6 sierpnia ja od prawie dwoch tygodni sie okropnie czuje dzisiaj pierwszy dzien co wmiare sie czuje pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Co tu tak cicho?
Ja wykończona po całym tygodniu pracy nareście mam wolny weekend :-D a w poniedziałek idę do lekarza :-)

Dziewczyny macie bóle podbrzusza? Ja mimo tego, że biorę Luteinę mam bóle.. są one lekkie ale mimo tego są.

Okruszek pewnie, że możesz :-) i serdecznie gratuluję :*

Ojaka cieszę się, że test potwierdził ciążę :-) Nie martw się.. na pewno sobie poradzisz z dwójką :tak: ja mam 17 miesięcznego synka i też czuje, że będzie hardcore no ale trzeba sobie dać radę ;-) a ile ma Twój synek?
 
BASIK no mam nadzieję, że to bóle są ok.. ale z tego co sobie przypominam to przy Michaśku też tak miałam :tak: Ty też masz w poniedziałek wizytę.. nareście coś zobaczymy :-)
 
Witajcie Dziewczyny :)
Nieśmiało chciałabym dołączyć
Dwa dni temu zrobiłam test, dwie wyraźne krechy. Termin wg OM 3 sierpnia.
Przerażona jestem, pierwsze ciąża, ale radość niesamowita
 
BASIK oby chociaż pęcherzyk było widać :tak: na którą masz wizytę?

KLAUDIA witaj :-) ciąża to piękny stan, gratuluję !!
 
Klaudia, witaj :) Widzę, że termin masz w dniu moich imienin.

Okruszek, Ciebie też witam :)

Natkusia Kochanie, jak się czujesz?

ojaka, dasz radę. Ja mam dwie córeczki i teraz pragnie nam się synek :) Jak będzie trzecia córka, to też dobrze, oby zdrowa.
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Nowym mamusia gratuluję.

Ja teraz boli brzucha nie mam ale jeszcze 2 dni temu były :-(
Ale zazdroszczę Wam tej wi wizyty w poniedziałek ja do czwartku muszę wytrzymać.
Trzymam &&&& żeby było widać serduszka :-)
Natkusia trzymam też za l4 :-)
Dopiero co byłam w ciąży z Filipkiem a już kolejna... :-) jak ten czas leci.
 
Do góry