reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Bo muszą zniknąć listopadówki :-) będzie to ok 10-15 grudnia i wtedy my wskoczymy na ich miejsce i będziemy pod lipcówkami :tak:
 
reklama
O jeju! :szok: To juz sierpniówki są? Ale ten czas szybko leci! :-D

Zdrowych, nudnych ciążowych miesięcy, bez zmartwień, bez szpitali, bez ogólnych problemów ciążowych, szczęśliwych rozwiązań życzy marcóweczka `14!

Dużo zdrowia i powodzenia dziewczyny!
 
Hej dziewczyny !:-)

Ale ten czas płynie.. dopiero co robiłam test ciążowy,a tu już sierpniówki 2014 !! :szok:
Życzę wam wszystkim spokojnych ciąż i zdrowych maluszków !! :-)
Pozdrawiam, sierpniowa mama 2013 ;-)
 
Witajcie:-) ja test zrobiłam w sobotę w nocy i wyszły II... w 31dc pojechałam na betę i wyszła ponad 11tys !!! czy to możliwe ?? jutro mam wizytę, termin z ostatniej miesiączki wychodzi na 2 sierpnia.. wszystko byłoby super gdyby nie fakt ze ponad 5 miesiecy temu urodziłam córeczkę ! jestem w szoku !! cieszę sie ale i boję czy mój organizm podoła, zwłaszcza ze miałam cc ! jestem pełna obaw...
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę Wam cudownej nudnej ciąży:-)
 
reklama
Hejka :-)

Ojoj.. praca mnie wykańcza :-( mam nadzieję, że w poniedziałek jest jakaś szansa na L4 :confused2: zaraz zabieram się do łóżka..

KORECZEK BASIA
dzięki :-)

MALUŚ chętnie przyjmiemy Cię do naszego grona :-D

JENY gratuluję i witaj :-)

BASIK powiem Ci, że ostatnio nie wyrabiam.. ciągle chce mi się spać a praca przy komputerze 9-10h jest dla mnie tragiczna :zawstydzona/y:

Buziaki
 
Do góry