reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
cześć dziewczynki witam się nieśmiało ;-), od zeszłego poniedziałku robiłam testy ciążowe , najpierw ledwo ledwo było widać ,ale w czwartek kolejny test i już wyraźniejszy , w piątek jeszcze ładniejszy i w sobotę już wyraźna druga krecha , jednak po tym sobotnim zaobserwowałam beżowy śluz , a ponieważ już raz poroniłam to zadzwoniłam do gina, kazał brać luteinę i przyjechać na wizytę w poniedziałek czyli wczoraj , w niedzielę jeszcze widziałam ten śluz ,ale tylko po załatwianiu się i to też nie za każdym razem , wkładki miałam czyste , no więc pojechałam wczoraj do gina , postanowił zrobić usg ,ale uprzedził ,że jest bardzo wcześnie i może nie być widać jeszcze, w trakcie badania , zauważył taki ciemny punkcik i mi go powiększył i pokazał , powiedział ,że w tym miejscu powinien się rozwinąć pęcherzyk ciążowy i powtórzymy usg za tydzień i zobaczymy czy urośnie ładnie , pocieszam się tym ,że w poprzedniej straconej ciąży nic nie było widać kompletnie i to prawie w 5 tygodniu ,a teraz jest 4 tydzień i już coś tak się rysuje więc jestem dobrej myśli i mam nadzieję ,że doczekam szczęśliwego rozwiązania ,a mój termin wg OM to 3 sierpnia 2014.
Trzymam za Was mocno kciuki i za Wasze fasolki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Natkusia jak beta??


Kobietka nie wiem czy mnie kojarzysz ze starań po straconej ciąży bo dawno tam nie zaglądałam... ale nawet nie wiesz jak się ucieszyłam widząc twój wpis!!! Gratuluję kochana!! Będę zaciskać kciuki za twoją fasolkę żebyś już nigdy nie musiała doświadczyć podobnej tragedii...






hehe ja do sierpnia mam sentyment bo sama jestem w sierpniu rodzona :-)
 
Witam sie i ja ....w sierpniowkach:-)
Gratulacje dla wszystkich mamusiek:)

u mnie termin wedlug OM -1 sierpnia
 
Hejka :-)

KOBIETKA czekałam tu na Ciebie i cieszę się, że do nas dołączyłaś :*

FIFKA już wiesz.. ;-)

witaj BASIK ;-) i serdecznie gratuluję! Widzę, że masz odwołane HSG - bardzo się cieszę, że Wam się udało :tak: życie lubi zaskakiwać :-)

Ja dzisiaj dzwoniłam do mojego ginka i z racji bólów podbrzusza mam zażywać Luteinę a wizytę mam już 2.12 :-) myślę, że jeszcze nie będzie nic widać no ale chce mnie zobaczyć.
 
Natuska witaj
Wlasnie szykowalam sie psychicznie na Hsg i ciesze sie bardzo ze nie jest mi juz potrzebne:-),ja tez mam wizyte na 2.12 i mam nadzieje ze bedzie juz cos widac;) zerknelam na Twoj wykresik i mamy identyczny-owulka 9 listopada.jakie zbiegi okolicznosci-owulka,wizyta;-)
Natuska masz jakies objawy poza brakiem@?
 
BASIK no proszę jaki zbieg okoliczności :-D no ogólnie boli mnie podbrzusze i piersi mi urosły :szok: a teraz pomału dochodzi senność i ogólnie wieczny głód ;-) a u Ciebie jak tam?

mam nadzieję, że coś będzie widać ale myślę, że to za wcześnie bo serduszko widać ok 7-8tc :-)
 
u mnie z objawow to bolesnosc piersi i oczywiscie powiekszenie( fajniusie sa):-D,podbrzusza nie czuje ale sennosc jest mega dzis praktycznie caly dzien przespalam.Z tym glodem to u mnie najgorzej w nocy,budze sie o 3,4 i musze cos oszamac bo mam wielkie burczenie,wiec banany przy lozku leza i czekaja na ,,glodka,,;-)
 
BASIK No to mamy też podobne objawy :-D ja dzisiaj w pracy myślałam, że usnę na siedząco :confused2: mnie na szczęście w nocy głód nie budzi ale jak obudzę się rano to aż mnie mdli z głodu :eek:
 
reklama
Do góry