reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witajcie mamusie i wszystkiego co najlepsze dla nas wszystkich :-)

Domi normalnie to Ci zazdroszczę tego męża ;-) i super, że dziewczynki tak dzielnie sobie radzą :-)

Nektarynka89 nie, ja się przed ciążą na ciśnienie leczyłam, w ciąży od razu dostałam dopegyt i to 3x dziennie po 1 tabletce, ale wczoraj np. musiałam wziąć tą dodatkową tabletkę. Mi się wydaje, że wczoraj ten skok ciśnienia miała dlatego, że mało wypiłam do południa (a około południa skoczyło mi to ciśnienie)

ojaka fajny ten pokoik. my taką farbą, tylko turkusową malowaliśmy przedpokój i mąż powiedział, że to najgorsza farba jaką kiedykolwiek malował :-( ale ten miętowy śliczny (zresztą mój turkusowy też ;-))

Atana co za babsztyl :szok: ja mam w sumie spoko sąsiadów, choć jedna sąsiadka jest bardzo wścibska! ale ja się z nią w dyskusje nie wdaję więc mi już odpuściła, wie , że ode mnie nic nie wyciągnie :-D

Monya ściskam Cię dziś najmocniej jak mogę!!!!!! trzymaj się kochana, choć to pewnie cholernie ciężki dzień dla Ciebie :-(

Gorgusia przykre to co piszesz! szkoda, że siostra tak szybko zapomina co Ty dla niej robisz :-( dużo sił Ci życzę!

Amelia zdrówka dla małej! a jakaś sąsiadka nie może z nią zostać? albo chłop wziąć wolne? choć pewnie nie, bo inaczej byś na to wpadła

Martyna sto lat dla synka

Madison super, że już znasz termin cc! ja bym chciała wiedzieć, ale pewnie mi dopiero w lipcu powie. i fajnie, że weekend minął Ci miło :-)

Idę zmierzyć sobie ciśnienie, bo jakieś mroczki mi przed oczami latają boję się, że znów ciśnienie skoczyło :-(
 
dziewczynki ja po obiadku,czekam na moich chlopcow bo maja przyjechac:) jestem bez kroplowki i narazie odpukac nic sie nie dzieje, mam nadzieje ,ze wyciszyli i bedzie juz ok. dzis cukier mi tez pobierali, nie wiem czy to normalna procedura bo troche mnie to zdziwilo....wynikow jeszcze nie znam bo zapomnialam, na wizycie sie spytac.moze na wieczornej sie cos dowiem.... wspolczuje wam zatargow z sasiadami,ja mam super ,bardzo pomocnych, choc mieszkam w domu a nie w bloku.....wlasnie z tego powodu sie ciesze ze w domku bo tu moge wszystko i nikt mi ze skarga nie przyleci.... martyna wspolczuje bolu, jak dla mnie masz jakis stan zapalny a o to w takie goraczki nie trudno.... sto lat dla waszych solenizantow i najlepszego dla was mamuski:) ja dzis mam imieniny. Ewaelinka ty tez obchodzisz? bo my imienniczki jestesmy:) no i smieje sie ze ja mam pecha do swoich swiat, bo jak ostatnio w urodziny trafilam do szpitala tak teraz imieniny tu spedzam....
 
Carine, Sto lat!!!!
tort-nieco.jpg
 
Ewaelinka - wiem, ze serce sie wyrywa, ale lez bez względu na wszystko! Musisz sobie w głowie przestawić, ze jestes w domu, ale to tylko zastępstwo szpitala, wiec wszystko musi działac tak jakby Cie nie było. Pomysl o potencjalnych kosztach...


Caltha - :)))))))))) mniam :)


Angie - wyplacz sie to pomaga, a potem głowa co góry! Smutki przyszły to i sobie pójdą. Trzymaj sie.


Amelia - dzwon, wytłumacz sytuacje i niech szukają, przecież nie ma tak ze gdzies nie da sie upchnac.
A moze masz kogo poprosić, zeby albo został z mała, albo pojechał z Wami i poczekał te pol godziny przed gabinetem.
Ostatecznie wzięłabym mała ze sobą i niech sie dzieje wola nieba, moze ładnie usiedzi..


Btw - niezły termin na usuwanie 7ki... ;)


Kaspian - no mam nadzieje, ze marzyłas o tym garnku ;)


Martyna - współczuje tego okropnego bólu.
Sto lat dla synka!


O nadrobieniu forum dzis nawet trudno marzyć ;))))
Pisze, pisze, a ciagle do tylu jestem :)
 
Domi, super i do przdu do przodu:-) jak zobaczylam zdjecie WP_20140525_005.jpg to chyba na prawde dotarlo do mnie jakie sa malenkie
 
Kaspian moje uczelnia...:) wprawdzie tylko licencjat skończony i zaocznie,ale mam sentyment:)
 
reklama
Do góry