reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Martyna, Atana powodzenia: *
Natkusia dziękuję za objaśnienie. Czyli wszystko przede mną...
Ewcol sytuacja średnia, ale wierzę, że ogarniesz... Idzie długi weekend więc coś czuję, że u nas też będzie wesoło...
Ojaka rewelacja:) A ze starszym rodzeństwem jak już zdążyłaś poczytać, różnie bywa- będzie dobrze!
 
reklama
Hej!

Melduje sie wciąż w dwupaku. Dzis badanko-macanko mnie ominęło wiec bedzie pewnie jutro:/ Dzis odpadł mi kolejny ociupinek czopa, ciekawe ile mi on bedzie schodził...
Imersja woda jak już wyjaśniła Oszqrde to nic innego jak sposób łagodzenia boli porodowych, ale do partia wychodzi sie z wanny. Ja miałam po to by wzmocnić przepływy w łożysku, bo u mnie zachodzi obawa niedotlenienia dzieciatko podczas porodu.
Ciekawe jak dziewczyny cesarkowe. Myśle o Was i zaciskam &&&&&&&&&!
 
Cześć;-)
Dziewczyny w dwupaku, naprawdę życzę Wam szybkiego rozpakowania się. Wiem, jak to człowiek się niecierpliwi. Ale spokojnie, dziecko da znak, kiedy będzie gotowe. Mój idealnie w terminie się naszykował:-)
Dzisiaj Wojtuś miał robione zdjęcie płucek. Wyniki będą albo na wieczór albo jutro z rana. Nie muszę mówić, jak strasznie czekam na pozytywne wieści i jak się niecierpliwie. No ale nastawiam się pozytywnie. Doszłam też dzisiaj do wniosku, że moje dziecko to będzie przylepa. Od 8 do 12, czyli cały możliwy czas, kiedy mogłam z nim siedzieć, był przyssany do cycka. Trochę pociumał, uspał się. Włożyłam go do jego przenośnego łóżeczka, minęły 3 minuty i płacz. I tak dziś ze 4 razy;-) Ale wiem, że w domu będzie lepiej, zawsze będę mogła położyć się na łóżku i spać razem z nim. Swoją drogą, wiecie jakie beznadziejne warunki są na intensywnej noworodków? Dziecko obok dziecka, matka obok matki i zamiast wygodnego fotela do karmienia- taboret:wściekła/y: Plecy i dupa bolą jak diabli. Oby maluszka wypisali na dniach....
 
Hej ją na szybko zdań relacje co u nas. Jesteśmy na wsi. Irenka lyka powietrze,dobrze śpi,ładnie je. Czasami mamy maratony z cycami no ale taki juz los matki.
Nie ogarniam lula,że względu mimo wszystko na brak czasu ale ten mój syn wyrozumiały bardzo. No i babcia,wujek i prababcia robią też swoje. Starszak jest starszakiem pełną gębą.
Jasiu biedak siedzi w szczecinie sam ale nie nudzi sie,zbliżają sie poprawki matur więc ma uczniów na korkach od zatrzesienia.
Drogie koleżanki w w dwupakach. Juz za chwilę wasza kolej i wszystkie będziemy dzieciate na amen :-)
Dziewczyny od cc &&&&&
Laktacyjnego kryzysyam nadzieję,że w większości zażegnane :-)
Natkusiu bo ty wiesz wszystko. Do becikowego jej potrzebny papier z U.skarbowego. trzeba to osobiście załatwić czy można wysłać do nich pismo niech przyślą na mój adres?bo to znowu wyprawa dla mnie będzie jechać 40km do oddziału.
Trzymajcie sie cieplutko :-)wszystkie mamy,dzieci,rodzeństwa i tatusiowie
 
Jak tam juz po dzisiejszych cesarkach? A ja dzisiaj zdjelam szwy. Na razie odpoczywam, bo mala spi, starsza z mezem na rowerze. W nocy nawet dala pospac- ciagiem 5 i 3 godz i potem jeszcze do 8 spalysmy. Starsza wpatrzona jak w obrazek, a przejeta ze szok. Pomaga bardzo przy Sandrze.
 
Witam. Wreszcie mam internet w komputerze. Trochę to trwało,ale w końcu jest.Za chwilę wstawię zdjęcie Marcyśki.Czas tak szybko leci, mała ma już tydzień:-).
 
Sierpniowa znam rzeczywistość szpitalną z poprzedniej ciąży z noworodkiem - bardzo Ci współczuję i życzę zdrówka Małemu ... niech zdrowieje w oczach i szybko wraca z Tobą do domku!!!!

Od kiedy w niedzielę wypisali nas do domku już dwa razy byłą położna środowiskowa... przyszła do nas w poniedziałek na pierwszą kąpiel i pielęgnację pępuszka. A następnego dnia już moja pani dr z przychodni przyszła na wizytę patronażową :)
Dziś jest czwartek i położna zdjęła mi ten koszmarny plaster ze szwu i założyła taki oddychający, który mogę sama zmieniać po kąpieli :)))))

Dziś pogorszył mi się stan pęcherza... po konsultacji z lekarzem mam brać 3x po 2 tabletki furagin i 3x1 witaminę c i to jest ostatnia deska ratunku na te chwile... czekamy do soboty na rozwój wydarzeń i jak się nic nie zmieni wchodzą już silne antybiotyki i odstawić trzeba będzie na kilka dni małą od piersi...
Na szczęście przyszedł nowy większy lejek do laktatora medeli i jest zdecydowanie wygodniejszy i efektywniejszy więc będę walczyła ;)

Mamunie cesarkowe och jak ja za Was dziś kciuki zaciskam i myślę o Was!!!!

Podziwiam Was za te przetwory i gości :))) ja mam grzeczne dzieciątko, do pomocy męża i córkę :) ale... nie jestem w stanie zbyt wiele ogarnąć - chociaż się staram :)
 
reklama
jaka błoga cisza i spokoj w dzien.... Kacper jest aniołkiem za dnia, w nocy zmienia się w małego wampirka, ktory wisi na cycu i nie chce spać
o karmieniu napisalam na odpowiednim wątku, teraz jeszcze zostaje nam do uregulowania kwestia nocnych wojaży mojego dziecka
 
Do góry