reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Sawi, ja tez od 3 tygodni na liściach malin i oeparolu co prawda mam termin na 31 sierpnia więc jest czas jeszcze ale chciałabym już urodzić bo jak pisałam wcześniej tydzień temu mały ważył już 3,5 kg na usg więc przeraża mnie co będzie. Z tego co czytam to chyba choćby nie wiem co sie robiło to dziecko i tak wyjdzie kiedy chce- mi tez położna kazała chodzić dużo ale jak chodzę albo robię coś w domu to potem czuje sie strasznie obolala więc jak miałoby sie po takim wysiłku zacząć to nie miałabym siły urodzić, ostatnio po sprzątaniu w domu czułam jakby ktoś mnie pobił po kroczu o kręgosłupie nie wspomnę.
 
reklama
Witam
U nas w nocy znów powtórka z rozrywki, z tym, że mała nie płakała, a po prostu nie spała 3 godziny i chciała oglądać świat :-D Płakała po odłożeniu do łóżeczka :-D no cóż - trzeba to będzie jakoś zmieniać, ale na razie nie mam na to pomysłu ;-)

Miała dziś pierwszego gościa - była moja chrzestna na chwilkę :-) starsza dostała jakieś stempelko-mazaki z brokatem więc projektuje :-D

Ewaelinka ojej! współczuję i zdrówka dla małej życzę!

Annias piękna :)

WKasia kiedy wyniki bilurubiny? u mnie wczoraj położna też mówila, że mała jest jeszcze żółta ale nic nie kazała badać. Zobaczymy co lekarz powie

Sierpniowa dasz radę! ja się boję jedynie swojego zmęczenia, bo jak młoda mi tak co noc będzie po pare godzin czuwać to cienko to w końcu widzę

Gorgusia moja Martynka pierwszą całą noc przespała jak miała ponad 2 lata :szok: liczę na to, ze Kornelka będzie bardziej łaskawa w tym temacie

Atana ja tak dobrze wspominałam pierwszą cesarkę, przy tej było już dużo gorzej :-(
ale nagroda jaką dostałam jest warta wszystkiego :-D najważniejsze, że Kornelka zdrowa

Asiołek dobrze, że dochodzisz do siebie! do soboty jeszcze parę dni więc obyś się lepiej poczuła. Ja też mam bladą cerę (podobno) hemoglobina w szpitalu była niska, dostałam żelazo i biorę + to moje ciśnienie które nadal mi skacze jak nie wiem co

magda37 oj współczuję , a monitor oddechu macie?

Dziewczyny czy Wasze maluszki mają ulubiony boczek tzn stronę na któej lubią/wolą leżeć? Kornelia ma i strasznie się wkurza jak kładę ją na tym drugim boku, ale ja oczywiście matka uparta się nie poddaję ;-) a no i załapała smoczek - ten co macku wklejała! wiec i u nas sprawdził się kauczukowy okrągły

Matko nie wiem ile pisałam tego posta, ale ze 3 godziny spokojnie :szok:
 
Jejku dziewczyny jak mi przykro, że męczy was to oczekiwanie. Ciągle stawiam się w waszej sytuacji, też bym chyba oszalała.jedno jest dla Was pocieszenie, tak jak kiedyś napisała Madisonm gdy my będziemy musiały wrócić do pracy, Wy będziecie jeszcze na macierzyńskim. Buziaki dla Was i waszych uparciuchow w brzuszkach.
Byłam dziś w PZU zgłosić urodzenie Hanny, parę groszy wpadnie.
Jutro koniecznie muszę iść zwazyc Hanuche i do urzędu po jej Pesel.
 
Anna- o tym,że Antek może umrzeć jeśli zachoruje na te choroby też mnie poinformowała.

Kac ma dziś znowu gorszy dzień. A ja dziś z chłopakami sama przez większość dnia.... Wieczorem już nie mam siły po tych nocach co mi Antek funduje.
Antkowi mleko idzie nosem w czasie karmienia. Nie wiem czemu....
Sylwia- jestem skazana na dużych facetów. Dziś oglądałam siatki centylowe i Kac z wagą i wzrostem ponad 97 centyl wypada :O
 
Witam sie. My po spacerze 1,5 godzinnym i Sandi nadal spi w wozku. Ogolnie to ma tryb spiocha w dzien i w nocy wiec sie ciesze :). Dziewczyny ciazowe wspolczuje, ale to juz na prawde ostatnia prosta. Za szpitalne- kciuki za szybkie powroty do domu.
Atana fajnie ze tak lajtowo przeszlas cc. U mnie bylo podobnie. Nawet zastrzyk w kregoslup nie odczulam bardziej niz zwykly zastrzyk.
 
Kama to mamy tak samo termin, ja z Zuzka robilam cuda wianki i i tak w dzien terminu urodzilam, czym jest te 12 dni w porownaniu do tego co juz przeszlo. Tylko szczycic sie pozostaje tym ze jest 3 % mam ktore rodza w terminie:tak:. Juz 2 razy myslalam ze do szpitala trzeba bedzie ruszac (dzis rano tez :-)) i co wszystko cichnie no nic na sile. dobrze chociaz ze juz nie ma upalow, a te 30 stopni da sie przezyc.
 
Madison, gawit monitora nie mamy, ale nie wiele by dał, bo ja słyszę i widzę kiedy to się dzieje, bo najpierw mala placze, bezdech jest na końcu.

ewaelinka a czy twojej małej odbija się po jedzeniu? Mojej rzadko i teraz jak jej się nie odbije to zaraz po spaniu podnosimy ją i przeważnie jej się odbija i oczywiscie leżenie tylko na boczkach i na poduszce. I mam nadzieję że bedzie dobrze.

Gorgusia aż Ci zazdroszczę tych dużych facetów, mój syn zawsze w dolnej części siatki centylowej, a i Haneczka też duża kobitka pewnie nie będzie.:-)
 
Dziewczyny,ktorym sie sączyly wody? Jak to wyglada. Na glowe mi pada. Nie wiem czy to uplawy czy z tego chodzenia i wisilku poprostu troche moczu nie trzymam. :banghead chyba pojde spac.
 
reklama
Do góry