reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Pewnie ze tak ja do dziś pamietam jak czekałam aż nasikać na pasek będę mogła [emoji23] i nasikałam a tu nic poszłam na faje płakałam wracam do kibla a tu dwie krechy
 
reklama
Pewnie ze tak ja do dziś pamietam jak czekałam aż nasikać na pasek będę mogła
emoji23.png
i nasikałam a tu nic poszłam na faje płakałam wracam do kibla a tu dwie krechy
Ja teraz tak miałam. a wcześniej ze starsza przychodziłam do mojego i mówię jak nie wychodził po raz któryś.. wiesz chyba jednak nie mozemy miec.. Ja w tedy myslalam ze to tak szybko nam pójdzie ;)
 
Heh sierpniowka miałam podobnie. Nasikalam patrze jedna krecha,poszlam do pokoju mowie mojemu ze nic z tego. Zaa jakiś czas moj poszedł do łazienki,przychodzi z testem i mówi ze dwie kreski sa....a bylo to 6 grudnia...lepszego prezentu na Mikołajki nie mogłam sobie wymarzyć

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
haha u mnie tez megapodobnie, zrobilam 1 kreska, puscilam mojego zeby siku zrobil wylazi i do mnie czy zdalosmy test ja patrze a tu nagle 2 kreski az uwierzyc nie moglam
 
Hehehe ja to jak zobaczyłam dwie krechy od razu małego szampana wzięłam bo akurat z podróży poślubnej Został i do łóżka mu powiedzieć. Ogromne szczęście ze za pierwszym razem nam się udało
 
Ja robiłam 9 dni po terminie okresu, mąż mi kazał bo ja nie czułam się ciężarna a on do mnie mówi a wiesz jak to jest skoro nigdy nie byłaś? Sikaj! No i wyszły dwie grube krechy. Zrobiłam jeszcze trzy bo nie mogłam uwierzyć.
Od razu na drugi dzień poszłam do ginekologa i był pęcherzyk 7 mm a za tydzień juz był Igi ;D pamiętam , że pierwsze co powiedziałam to "o ***** i co teraz?"

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
oj ja tez pamietam kiedy na tescie wyskoczylo "schwanger", jakbym dostala w morde :D mimo, ze Antoni planowany:D no i o 5:30 rano dzwonilam do rodzicow zeby sie pochwalic :D
 
reklama
Ja zrobiłam 8testow 2dziennie bo kreska druga była ciągle blada i nie wierzyłam.
Pozniej jeszcze 3razy w odstepach chodziłam na bete. A miedzy swietami a sylwestrem moj gin przyjął mnie w szpitalu zeby zobaczyć czy serduszko bije. Skakałam z radości że juz moge wszysykim oznajmić:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry