reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Tup tup super☺ moja koleżanka ma problem z zajściem w ciążę i takie historie dają nadzieje☺ Nam się udało za pierwszym razem, aż byłam zaskoczona ze tak szybko
 
Moje dziecko ostatnio przesypia cale noce tak od 21/22 do 5 rano :-) bardzo sie z tego ciesze chociaz moje cycki rano eksploduja:-) dzisiaj jeden to nawet mnie bolal :-( tak byl przepelniony a jak u was se spaniem w nocy ??

Maelenkawww super zdjecia:-)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja dzisiaj przestała 8 godzin, rano jak sie obudziła to się zastanawiałam czy nie za długa przerwa w jedzeniu. Tez poprosze namiary na maila, pokaże wam moja córcie☺
 
Moja tez sie ostatnio rozregulowala. Ostatnie kilka dni dala mi niezly wycisk, a dzisiaj prawie caly dzien spi, ufff. Dotychczas jak usnela kolo 20 to budzila sie 3, 5 i 7 rano, a dzisiaj ja sie obudzilam o 5 i ja sama wzielam do piersi. Od dwoch dni pomija to jedzenie o 3, ale moze jej przejdzie... Gorzej usypia na nocne spanie i robi to tylko na rekach, masakra, ale nic innego nie dziala, bo smoczka znowu nie chce. Sinusoida z tym smoczkiem :) Do tego jak ja tylko odloze to po 5 min sie budzi i zazwyczaj mamy z 5 podejsc zanim na dobre usnie. Juz nawet w Internecie szukalam jakichs metod na usypianie...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
oj to wspolczuje moje na szczescie potrafi sama usnac na noc i w nocy, odkladam ja do lozeczka sama sie klade i obserwuje a ona kreci glowka troche i usypia, chociaz tyle dobrego :)
 
reklama
Właśnie tez nie rozumiem dlaczego potym jak już jest ok znowu się rozregulowują. Ja się już cieszyłam ze jest 23 5 8 a teraz znów 23 3 6 9. Gdyby mi spała 8 h to bym nie budziła.

Dziś jest wielki dzień Julki , śmiała się dziś na głos pierwszy raz. Wrażenia bezcenne :)
 
Do góry