reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Paper jak kiedyś mnie wywiera do warszawy to obiecuje , że uszyje i przywiozę dla Ninki :) a zdjęcie mi się nie ładuje.

Mnie wzrusza do tej pory reklama to ty zrobiłeś mnie mamą. Wczoraj mąż puścił to wylam .

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to moja Tosia:)
 

Załączniki

  • Tosia 7.jpg
    Tosia 7.jpg
    144,7 KB · Wyświetleń: 83
Ja też zazdroszczę zdolności krawieckich, bo u nas jak trzeba coś porządniej zszyć to mój mąż się wykazuje:)
Ja też trzymam testy ciążowe na pamiątkę i zrobiłam zdjęcia bo bałam się że te kreski znikną i nikt mi nie uwierzy że były dwie:)
 
Cześć ☺. Jestem mamą Filipka (urodzonego 5.wrzesnia) I 4 - letniego Kubusia. Filip urodzil się poprzez cc w 38tc. Był malutki, bo ważył 2490. Ale nadrabia szybko. Jak tak dalej pójdzie to podwoi masę ciała do max 3 miesiaca ☺. Karmie piersią. Trochę mam problemów z laktacja. Musze od czasu do czasu wspomagać się mm. Na laktacje pije ********** . Juz sama nie wiem czy pomaga czy nie. Czytam Was od jakiegoś czasu. Super babki jesteście ☺. Mimo że urodziłam we wrześniu, chętnie dołączyłabym do Was. Przyjmiecie mnie do swojego grona?
 
W koncu fajrant, ale lekko nie bylo. Czy ktorejs z mam maluch rowniez nie chce smoczka do snu? I jakie ma metody usypiania? O odkladaniu do lozeczka to nawet nie marze... ;) Kilka razy mi sie to udalo ale wtedy gdy smoczka brala.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mamakulka zaszklily mi sie oczy przy tych malych paluszkach lapiacych za reke [emoji22] bycie mama jest super :) ale jezuboze jaka to ciezka robota to sie nie spodziewalam

dordaw ja niestety nie pomoge chyba ze klasyk - zawinac w kokon i bujac robiac ćś ale stawiam, ze juz przerabialas
 
reklama
Ja w kokon czasem bez smoczka.
Paper no kawał ciężkiej pracy. Jak mi ktoś mówi, ze odpoczywa przy dziecku i jeszcze ma czas na kosmetyczkę to tak ciężko mi uwierzyć [emoji23]
 
Do góry