reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dordaw u mnie w ciagu dnia usypia jak sie uda na rekach, w lezaczku itp. Wieczorem zawsze tak samo. Najpierw kapiel, karmienie. W zasadzie juz pod koniec jedzenia spi ale jak go odloze to musze przy nim chwile polezec bo sie kreci troche. To wieczorne usypianie mam super bo w ciagu dnia mam kosmos. Nawet jak usnie to 5 min i po spaniu
Ja tez mam testy ciazowe na pamiatke zostawione
Mamakulka a ktos Cie uczyl szycia czy sama sie nauczylas?
Oj chcialabym taka kolderke[emoji3]
Paper dasz mi swojego snapa?

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W koncu fajrant, ale lekko nie bylo. Czy ktorejs z mam maluch rowniez nie chce smoczka do snu? I jakie ma metody usypiania? O odkladaniu do lozeczka to nawet nie marze... ;) Kilka razy mi sie to udalo ale wtedy gdy smoczka brala.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kładę poduszkę klin na kolana, na nią dziecko na brzuszku. Jedną ręką dociskam główkę, nie mocno i nie na siłę, ale stanowczo. Drugą ręką podtrzymuje smoczek. Kolana pracują prawo lewo, dodatkowo jakby wibrując. Po kilku min przychodzi sen. Dziecko odkładam z poduszką. Wtedy się nie wybudza. Czasami z tym smokiem na początku trzeba na siłę, żeby maluch zassał. I ważne jest trzymanie główki. Tylko nie zamykać uszu, bo to sprawia dyskomfort. Położna nauczyła mnie tej metody. Jest rewelacyjna.
 
Szycia czapek mnie jedna ukrainka uczyła. Reszty nauczyłam się sama. :)

Moje dziecko od 19 do teraz spało. Ale jaki głodny się obudził to głowa mała. Jakby zęby miał to by mnie zeżorł.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umiejętność szycia na maszynie super sprawa. Ja mam krawcowe w rodzinie, wiec w razie czego jest sie do kogo zwrócić. Ale faktycznie fajnie byłoby umieć samemu wyczarować takie cuda dla maluszka.
U nas usypianie w kokonie, z towarzystwem smoka i szumisia, czasami bujanie na rękach do tego jak jest ciezki dzien.
Mamakulka zazdroszczę, ze Igi potrafi tyle przespać. Czekam az moja Melka zrobi mi taki prezent.
Miłego dnia:)
 
Dziewczyny jakWasze dzieci zachowywały sie po pierwszym szczepieniu? Miały goraczkę jak tak to po jakim czasie od podania szczepionki i czym szczepilyscie?
 
reklama
Do góry