reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ania to się nie martw bo równie dobrze ja mogłam zaszczepić. Możliwe , że też leniwy skoro podnosi u Ciebie na klacie głowę, poza tym to nie znaczy , że coś będzie nie tak tylko dłużej może być rehabilitacja w razie wu.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja szczepilam a dzisiaj mielismy wizyte u neurologa i maly ma wzmozone napiecie miesniowe. Dostalismy skierowanie na cwiczenia ale z tego co wiem to nic groznego i po cwiczeniach przechodzi.
Ja tez uszek w srodku nie czyszczena do noska mam disnemar wlasnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojej samo z uszkow wychodzi i wtedy jej z zewnątrz myje:)
Dziś fajny dzionek szwagierka byla z 4miesieczną Zosią bylysmy na zakupkach:)
Moja ma szczepienie 2giego mam nadzieje że zniesie ok.
Dziewczyny ktore mialy juz okres brzuch was bardzo bolał? Mnie boli od wczoraj wieczora jeszcze nie dostałam. Mam jakieś poty gorąco mi ciagle chyba hormony szaleją.. na dodatek od jakiś dwoch tygodni nic mi nie smakuje i nie mam apetytu jem bo musze. Moze jeden posilek mi podpasuje w ciagu dnia a tak znane produkty a czasem musze wypluć. Smak mi sie zmienił po tym porodzie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak objawia sie to napięcie mięśniowe? Ja miałam szczepić jutro drugi raz i przełożyłam. Mój tata chory, katar ma straszny a mój M ma jelitówke. Pozatym mała nie ma 3 mięs jeszcze, a druga dawka powinna byc Ole trzecim miesiącu. Mamakulka ile wazy Ignas? Taki pyzaty jest jak Marcysia, albo na filmikach tak wyglada. My po usg brzuszka, na szczescie wszystko w normie;-) ulewanie jest przez niedojrzałość układu moze minąć za tydzien a moze dopiero za pare miesiącu..
 
polcia ja mialam krwawienie od brania tabletek to myslalam, ze zejde tak mnie brzuch bolal

agata to zalezy w ktora strone z tym napieciem albo ta glowka leci i slabo z podnoszeniem jej itp albo jak nina napieta jak struna odchyla sie do tylu jak jakis opetaniec maly

a nina zauwazylam ze prawie nie ulewa juz czyli powoli okres gdzie to dojrzewa wszystko juz sie zaczyna
 
Agata mój Jasio wyginał się w C zawsze się tak układał też podejrzewali wzmożone napięcie mięśniowe byłam u fizjoterapeuty ale okazało sie ze napisał sie tak od brzuszka bo od kiedy pije nutramigen po napięciu nie ma ani śladu, mowi sie tez ze dzieci do 3 miesiaca zycia tak maja i jest to spowodowane ułożeniem w naszych brzuszkach ;)
 
reklama
Do góry