reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Chyba rak[emoji3] pewnie by wiecej wazyl przy urodzeniu tylko ja ciagle chora bylam. Przeszlam grype, 2 razy zapalenie oskrzeli, do tego mnie astma meczyla, a ostatnie 2 miesiace dostalam nadcisnienia ciazowego. To wszystko moglo miec wplyw. No i urodzil sie 11 dni przed terminem. To wszystko by tlumaczylo dlaczego przy urodzeniu waga srednia a teraz taka kluseczka[emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamakulka jaki Igi był długi ;) Jasiek miał 51cm, do dzis nosi jeszcze niektóre rzeczy na 56. Kayah ale Ci maluszek rośnie ;) jesteście na mm czy na cycu? U nas Jasio jest niejadek ale i tak ostatnio u lekarza były mamy z 2 chłopcami i mieli po 4 miesiące i jeszcze mniejsi od Jaska a jeden z nich jeszcze nawet główki sam nie trzymał bidulek :(
 
Kładę poduszkę klin na kolana, na nią dziecko na brzuszku. Jedną ręką dociskam główkę, nie mocno i nie na siłę, ale stanowczo. Drugą ręką podtrzymuje smoczek. Kolana pracują prawo lewo, dodatkowo jakby wibrując. Po kilku min przychodzi sen. Dziecko odkładam z poduszką. Wtedy się nie wybudza. Czasami z tym smokiem na początku trzeba na siłę, żeby maluch zassał. I ważne jest trzymanie główki. Tylko nie zamykać uszu, bo to sprawia dyskomfort. Położna nauczyła mnie tej metody. Jest rewelacyjna.
Emri a moglabys zrobic fotke tego ulozenia albo krotki filmik jak to robisz? Jakos nie moge sobie tego wyobrazic.. :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My 62/68 Adaś uroodzil się 3000g i 49cm[emoji4] ciekawa jestem ile teraz waży bo ostatnio ważony był jak się szczepilismy w 7tyg wazyl 5kg ,
teraz ma 10tyg skończone ale już odczuwam dość jego ciężar np przy usypianiu[emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry