reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój jeszcze nie śpi. .. Wrrr. .. Może to skok? Ma 12 tygodni. A może tylko zwalam winę na te skoki. O chyba właśnie Zasypia. Jeszcze tylko przeboje z odlozeniem mnie czekaja
 
reklama
Ja zauważyłam ze jak mała mocno marudzila probowalam na rekach ją usypiac i gorzej zasypiała niz jak teraz koło niej siedze lub leżę i daje jej rączkę do potrzymania. Szybciej zasypia i nie ma takiego wrzasku. Ale musze w pore zorientowac sie że śpiąca bo ona nie raz siedzi w bujaku i nagle marudzi bo zmeczona i jak dluzej tp potrwa to tym gorzej zasnąć.

3i49krhmp7yswi62.png
 
MammyBlue o tym wiem, tylko on wieczorem wypił dodatkowo 90 ml [emoji46] To musiałby kilka godz jeść, żeby tyle wycisnąć. Wczesniej po prostu o 20 zasypiał na cycku zamiast jeść. Przez to strasznie poszła mi laktacja w dół. Już wcześniej próbowałam dawać mu mm, ale on nie chciał mimo że był głodny, bo nie chciał jeść z butelki. A ja durna myślałam, że się najadł [emoji46] I dlatego też jadł dużo razy w nocy. Na szczęście w dzień mam dwa razy więcej mleka wiec liczę na to że uda mi się zwiększyć laktację i jeszcze wrócić do samego kp.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja zauważyłam ze jak mała mocno marudzila probowalam na rekach ją usypiac i gorzej zasypiała niz jak teraz koło niej siedze lub leżę i daje jej rączkę do potrzymania. Szybciej zasypia i nie ma takiego wrzasku. Ale musze w pore zorientowac sie że śpiąca bo ona nie raz siedzi w bujaku i nagle marudzi bo zmeczona i jak dluzej tp potrwa to tym gorzej zasnąć.

3i49krhmp7yswi62.png
U mnie jest to samo. Jak Mikołaj wpada w "histerię " i zaczyna mnie odpychać i wyginać się, to też go odkładam, siedzę przy nim i mu śpiewam. Szybciej się wycisza, bo nie ma z kim "walczyć".
Ma tak jak w ciągu dnia wychodzimy na dłużej do znajomych/ lekarza itp, ciężko mu się wyciszyć wieczorem po nowych wrażeniach.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi Ignaś coś pająka swiruje przy butelce. Nie płacze ale się bawi smoczkiem , językiem wypycha pod koniec. Wychodzi na to , że 100 - 110 zjada teraz ale szybko się głodny robi co jest oczywiste. Czytałam, że dzieciaki niektóre potrzebują więcej nic mleko czasami wiec myślę , że zacznę niedługi kaszkę mu podawać na śniadanie i kolacje i zobaczymy
Wiem ze who sugeruje od 6 msc rozszerzac dietę ale nie słucham.

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
Moja idzie do każdego, kto chce ją wziąć. Po chwili chce spowrotem do mnie.
Wczoraj sprobowalysmy marchewki. Mina byla nieciekawa, ale jadła.
 
Dziewczyny może już o tym pisalyscie ale nie uda mi się wszystkiego przeczytac;( nosicie swoje Dzieciaczki w nosidełkach, chustach itp? lubią to? ja mam od siostry jakieś nosidlo ale to chyba dla starszych dzieci bo Mały w nim " wisi" i kupiłam też takie cos: Link do: Brown & Blue Mei Tai Baby Sling
Ale po trzech próbach rzuciłam w kat bo Kuba się wkurzal bardzo... moze był za mały jeszcze i spróbuję znów za jakiś czas...
 
To drugie jest spoko , ale trzeba mieć wkładkę dla niemowlaka. Ja zamiast wkładki używam ręcznika zwinietego w rulon jak radziła Nati.

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
reklama
Do góry