reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No to jest nadzieja :) my tez 14 tyg skonczylismy. Co jest fajne to, ze codziennie wiecej nowych dzwiekow wydaje :)
15 tyg skonczone jednak. Ale ten czas popitala :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
reklama
Mój też niechętnie leży na brzuchu a gdzie tam żeby się przekrecal.
Tyle że biedny nawet nie ma spokoju żeby sobie polezec np na macie bo od razu starszy wkracza, kładzie się obok niego,skacze, przytula się, no nie da się ich zostawić razem nawet na sekundę. Widzę że przez to wolniej się rozwija ale niestety razem ich zostawić nie moge.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babina to u mnie to samo, ostatnio zaczął jej buzie wycierać jak widzi, że pluje, albo bierze krem i chce ja kremowac, to znowu jej smoczka wciska do buźki czy chce czy nie.Nie można spuścić z oczu;)
 
Hehe ale przeboje z dwójką musi to być słodkie ale tez nieznośne tak pilnować obu. Ja jak wariatka dziś latalam po sklepach robiłam jedzenie nie widziałam małej dwie godziny a taka byłam steskniona że kazalam siostrze juz przyjsc hehe ostatnio taka była uciążliwa zamiast sie cieszyć chwilą to ja zmieklam i jak przyszła to ją przytulalam ze łzami w oczach. Zawsze jak wyjde czy coś to o niej myślę ale dzis przeszlam samą siebie[emoji14]

wff2zbmhhy4k3i05.png
 
Ja jeszcze bez Igiego nie wychodzilam ;D
Mój mąż się mnie wczoraj zapytał czy bym chciała być znowu w ciazy.
Tu jak zwykle cisza jak weekand. Tylko ja siedzę sama z maluchem i siennudze jak śpi ;)
Mieliśmy jechać do znajomych ale auto nam się zesralo i nic z tego. Zła jestem.

atdctrd8ammce1aq.png
 
A bo ja wiem? Nie sądzę. Teraz to tak naprawdę sobie chcemy przeorganizowac życie wiec z dwojgiem byłoby ciężko. :) zresztą niech sam chodzi 2 lata w ciazy prawie :D

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Nie no daj spokoj ;D chociaż jak Igi taki aniołek to w sumie bym miała z bani. Ale teraz chce się nim nacieszyć. Taki z niegi fajny dzieciak :) jak się budzi to daje mi jeszcze 30 minut poleżeć i dopiero wtedy wola deeeeeeeu i jak podejdź to ma taką radoche w oczach , że aż się wzruszam; ) śmieje się i zasuwa tymi nogami jak wariat.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Do góry