reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ale tu cisza. Co tam słychać u maluszków leniuszkow?Mój kończy jutro 8 miesiecy i nadal nie pelza ,nie siedzi,nie raczkuje. Chodzimy na rehabilitacje wiec wszystko pod kontrola. Poza tym mój niejadek nadal najczęściej zaciska buzię i nie chce jeść nic oprócz cyca.Jedynie biszkopt,weka czy jablko czasem go zainteresuje.Zupki ,warzywa, kaszki wszystko co lyzeczka mu daje jest be.Ktoś jeszcze tak ma?Piersią nie planuje ile będę karmić.Czas pokaże.Starsza karmilam ponad 2 lata ale teraz mamy skaze białkowa i wielu rzeczy nie mogę jeść więc wolałabym krócej.Ale mlody musi zacząć jesc cos innego niż moje mleko.Zębów nadal nie mamy.
Jakbym czytała o moim malym☺. Nie przemieszcza sie, nie siada. Pokazuje tylko gdzie mam go zanieść. Jeść tez nie chce. Wybił mu się kilka dni temu trzeci ząb. Teraz czekamy na czwarty. I mam nadzieje ze będzie chwila oddechu bo bardzo źle przechodzi ząbkowanie. Chodzimy tez na rehabilitacje. Ale on nie chce ćwiczyć ani z panią ani ze mną. Ryk jest jak coś mu się każe. No i ma azs. Wiec wszystko tak samo oprócz zębów . Karmie piersią ale mogą dieta jest bardzo uboga bo co chwilę go wysypuje. Coraz częściej zastanawiam się m in przez to nad przejściem na mm
 
reklama
Agnes ja tez jestem na diecie eliminacyjnej, w moim przypadku to bmk. Planuję ściągać do roku i potem dawać normalne mm albo chociaż Ha,bo Nutramigenu nawet do buzi nie chce wziąć :/ Poza tym on jest takim głodomorem, że wczoraj musiałam podać mu mrożonkę, bo 1,5 litra mleka, które ściagam na dobę, było mu mało :/
 
Igi za to je wszystko i wola o wszystko. Z zabaw się chowa za pieluszka i uwielbia to. W sensie niemaniemaniema ooo jest! No jara go to jak nie wiem. Piątkę przybije i robi echo na korytarzu i w sypialni.

Rano jak przebieram pampersa to nie ma lipy bo daje butelkę , on je a ja majstruje w gaciach, ale potem to jestem chora jak mam go przebrać. Kurde wrzask na cala dzielnice a poza tym nie da się zapiąć czystego pampa. Myślałam o pantsach ale to wychodzi cholernie drogo.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja się drze przy zmianie pieluchy w nocy, a w dzień ciągle usiluje się przekręcić na brzuch. Wczoraj zaczęła stawać przy meblach, czym doprowadza mnie do stanu bliskiego zawału. Ciągle się boję, ze się uderzy główką.
 
Moj juz pare dobrych gleb zaliczyl. Na poczatku sie bardzo tym stresowalam ale teraz wiem, ze to nieuniknione i tak naprawde to bardziej placze ze strachu niz z boli wiec jakos dajemy rade :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moja tez przynajmniej z 2 razy dziennie sie przewroci. Troche sie stresuje bo u nas dywanow nie ma wiec troche twardo. I huk troche idzie jak glowka przydzwoni (mamy deske barlinecka). Ale jak wchodzi do kuchni czy lazienki to ja dokladnie pilnuje bo jakby w kafle przydzwonila glowka to by bylo niewesolo.
 
1493209671-aaaaaa.jpeg
igi wstaje właśnie po coś :) tu marchewka go podjarala ale ładnie się opuścił nie trzepnal głową tylko mi rękę podał

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnes agnes no to mamy podobnie.Moj jedynie lubi rehabilitacje i najwyzej placze pod koniec gdy juz jest zmeczony i spiacy bo tak to sie rozglada i usmiecha do pani rehabilitantki i do mnie. Tyle ze my juz chodzimy od grudnia z czestymi przerwami na chorowanie.Ale moj jeszcze wazy bardzo malo bo ostatnio z tydzien temu 7300.A mm pepti za nic nie wypije.
 
reklama
I Myślałam o pantsach ale to wychodzi cholernie drogo
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
My mieliśmy jedną paczkę , bo mały od kogoś dostał. No fajna rzecz, na pewno wygodne, nie trzeba się martwic czy rzepy za ciasno czy za luźno,nic sie nie przesuwa.

Dziewczyny a możecie podesłać linki do miejscowek nad morzem?
My się wybieramy do Ustki, hotel jantar.

Z moim też są cyrki przy przebierniu :) sekundy nie poleży na plecach.

Wczoraj zaczęła stawać przy meblach, czym doprowadza mnie do stanu bliskiego zawału. Ciągle się boję, ze się uderzy główką.

Nooo to jak już zaczęła, to nie zaznasz spokoju ;)
Ja mojemu ściągam skarpetki , bo wtedy jakos pewniej stoi, nogi mu się nie rozjezdżają .
A co myślicie o takich nakolannikach? warto kupic?big_Bez-nazwy-2.png
 

Załączniki

  • big_Bez-nazwy-2.png
    big_Bez-nazwy-2.png
    378,9 KB · Wyświetleń: 76
Do góry