reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja dzis stestwalam pantsy pampersa. I fajnie sie je zaklada i w ogole chyba sa wygodne dla dziecka. Jest tylko jedno ale, wydaje mi sie ze jak bedzie rzadka kupka to nalezy sie liczyc z ubabranymi w kupce nozkami przy zdejmowaniu tych majtasow a w konsekwencji ubabraniem kupka wszytkiego wokol :-D
7
 
reklama
Ja nad morzem polecam dom wczasowy Piast w Karwii.Starsza sie tam nauczyła chodzić na plaży.Dla rodzin z dziecmi super miejscowość.



O mieliśmy na majówkę jechać właśnie do Karwii, ale niestety pokrzyżowały sie nam plany i nici z wyjazdu a miał to być pierwszy dalszy wyjazd Adasia [emoji6]
 
Ja dzis stestwalam pantsy pampersa. I fajnie sie je zaklada i w ogole chyba sa wygodne dla dziecka. Jest tylko jedno ale, wydaje mi sie ze jak bedzie rzadka kupka to nalezy sie liczyc z ubabranymi w kupce nozkami przy zdejmowaniu tych majtasow a w konsekwencji ubabraniem kupka wszytkiego wokol :-D
7
ale ich nie trzeba ściągać jak majtki, tylko rozrywa się wtedy te boki (one są cieniutkie), potem pampersa zwija się i zalepia tym plasterkim który jest na środku i do kosza :-) czyli ściąga się tak jak normalnego pampersa
5b2732bd-30cf-4c01-b056-2b544cdc001b.png._CB314557418__SL220__.jpg 9ff8549a-8e02-4e6d-b105-b518db0b61d5.png._CB314557415__SL220__.jpg
 

Załączniki

  • 5b2732bd-30cf-4c01-b056-2b544cdc001b.png._CB314557418__SL220__.jpg
    5b2732bd-30cf-4c01-b056-2b544cdc001b.png._CB314557418__SL220__.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 47
  • 9ff8549a-8e02-4e6d-b105-b518db0b61d5.png._CB314557415__SL220__.jpg
    9ff8549a-8e02-4e6d-b105-b518db0b61d5.png._CB314557415__SL220__.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 42
No ja je kupiłam na próbę na feedo.pl bo była jeden dzień (chyba) super promocja 59pln za 104szt [emoji38] także jak przyjdą po weekendzie będziemy je testować [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam długi weekend?Ktoś wogole gdzieś wyjechał?My w domu ale niech się tylko pogoda zrobi to jeszcze ruszymy na parę dni.Bo mąż ma urlop do końca tygodnia.A tak to mlody nadal łyżeczka jesc nie chce ale trzymając w raczce i żółtko zje i banana wiec chcąc nie chcąc blw wprowadzamy.
 
My w domu leniuchujemy :) dzisiaj może jakiś grill, bo wreszcie lepsza pogoda.

Mojemu małemu apetyt się poprawił. Ostatnio bardzo ładnie, chętnie je. Tylko na budelkę się obraził. Nie tknie mi mleka z butli. Ubolewam nad tym , bo za dwa tygodnie wybieram się na urodziny do koleżaki, więc będzie musiał z kimś zostać. I wogóle kiepsko śpi, często się budzi.Wczorajjak mąż go wziął w nocy to był jeszcze więszy ryk. Teraz mamy normalnie lęk separacyjny level hard :) - tylko do mamy.
 
My też w domu, pogoda nie za bardzo dopisuje. Zobaczymy jutro.
Mała dziś zaczęła sama siadać . No i chyba chce już chodzić, bo gdy trzymam ją stojącą za ręce przebiera nóżkami i idzie. Nie wiem czy to nie za wcześnie, ale ja zaczęłam chodzić gdy mialam 9 m-cy.
A wasze maluchy bujaja się na czworaka?
 
reklama
Mój buja się ale w miejscu, jak chce się przemieszczać to pełza. No i też udało mu się siąść,ale tylko pare razy, ale właśnie nie bardzo lubi tą pozycję siedziącą, zdecydowanie woli stać :-)
Mój starszy syn zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy.
 
Do góry