reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

MammyBlue, zależy jak dlugo będzie raczkowac. Ja kupiłam swojej rajstopy z abs-ami na kolanach i na stopach od góry i od dołu. Dobre są i do raczkowania i do wstawania. Tyle że trochę za duże je wzięłam i jeszcze nie do końca sie sprawdzają.
Ja też nie mam dywanów i stąd moj strach.
 
reklama
Mammyblue, fajne :-) a drogie to? Jak nie drogie to czemu nie, ale ja to widze ze corce kolana nie przeszkadzaja (tylko na poczatku troche sie slizgala) co rozjezdzajace sie skarpetki przy wstawaniu. Teraz musze dokupic wlasnie skarpetek z abs. Macie jakies sprawdzone? Ja mam z hm i sa w miare ok, ale moze jest cos lepszego?
Ps. Bardzo podoba mi sie z tego zdjecia material kanapy ;)
 
MammyBlue tez sie zastanawialam nad tymi nakolannikami ale zadna z dziewczyn chyba nie miala z nimi doswiadczenia.

Kardula co to za rajstopki, gdzie kupilas? Mojej tez by sie takie przydalo bo skarpetki mimo tej warstwy antyposlizgowej jej zjezdzaja. Nie widzialam nigdzie takich z wersja na kolana. :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
MammyBlue tez sie zastanawialam nad tymi nakolannikami ale zadna z dziewczyn chyba nie miala z nimi doswiadczenia.

Kardula co to za rajstopki, gdzie kupilas? Mojej tez by sie takie przydalo bo skarpetki mimo tej warstwy antyposlizgowej jej zjezdzaja. Nie widzialam nigdzie takich z wersja na kolana. :)

n59y6iye227k1jnm.png
Hej dziewczyny. Ostatnio ciągle zaglądałam na zamknięty, ze nikogo nie widać i nie słychać i dopiero przypomniałam sobie o ogólnym:)
Nakolanniki my mieliśmy od znajomych ze 4 pary nowych. Raz założyłam Malwinie, ale strasznie ja uciskaly! I pozbyłam sie ich.
Mlodziutka moja ma 8 miesięcy, rozmiar 74. Od kilku tygodni raczkuje, wstaje przy czym tylko sie da, siada już stabilnie. Krótko mówiąc oka z dziecka nie można spuścic.
Moja tez uwielbia zabawę pielucha, jak sie ja nakrywa i robi kuku lub samemu sie chowa i kuka. Uwielbia bawić sie ze starszym bratem, burzyć konstrukcje z klocków, oglądać książeczki, niektórymi grającymi zabawkami sie chwile zajmie. Ale najlepsze jest ganianie po całym domu, wstawanie i sprawianie, ze mamusia musi biegać i pilnować pociechę non stop:)
Z jedzeniem w miarę dobrze, raczej sama gotuje, Mlodziutka zjada większość rzeczy chociaż ma dni, jak dzisiaj, ze zupki nawet nie tknela. Nadal cyckowa dziewczyna jest:)
 
Dordaw, kupilam je jakiś czas temu w Lidlu.
U nas z jedzeniem zupek kiepsko. Zjada ok 100g (pół słoiczka). Tego co ja ugotuje nawet nie tknie. Od razu zaciska buzię. A na jajecznice na parze ma odruch wymiotny.
 
reklama
O dzięki za namiary. W Karwii byliśmy 2 razy. Również polecam tą miejscowość. Tylko chciałam cis zmienić ;-). Na jantar tez patrzyłam. Trochę mały dla nas pokój bo my juz w 4
 
Do góry