reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moj tez bez butow, bo i tak nie ma sensu mu zakladac. Zobaczymy jak bedzie, gdy zacznie chodzic. Moze bedzie chcial buciki

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj o dziwo nie sciaga butkow ale widze, ze ciezej mu w nich chodzic niz gdy smiga bez. No ale to normalne pewnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a myslicie o rodzenstwie ? Moze to pytanie bardziej do tych co maja tylko 1 :)) my w tym miesiacu zaczynamy starania, ciekawa jestem czy uda sie tak samo latwo jak z pierwszym. Mam nadzieje. Mam stres co bedzie jak bede z dwojka maluchow ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie miec jedynaka :) sama mam siostre i wiem jakie to jest wspaniale - rodzenstwo :) ciekawa jestem czy duzo was tu jeszcze zaglada ale pomyslalam ze napisze i a noz ktoras z Was mi odpowie :)
 
Hej optymistka, cisza na forum od jakiegos czasu. My na razie jeszcze nie planujemy, tzn planujemy ze kiedys tam, moze za rok zaczniemy starania. Do niedawna to ja mowilam ze nie chce wiecej dzieci ;) ale teraz juz troche zapomnialam o trudach pierwszych miesiecy i zaczelam dopuszczac do siebie mysl o drugim dziecku ;) jakbym miala sile to bym sie starala i teraz bo.mysle ze 2 lata to fajna roznica wieku, ale musze troche odsapnac. Trzymam kciuki zeby szybko sie udalo :-) daj znac koniecznie! A karmisz jeszcze piersia? Podobno zaraz po zakonczeniu karmienia jest super latwo zajsc ;)
 
Hehe Mamakulka mi sie spoznil 7 dni. Chociaz bylam prawie pewna, ze nie jestem w ciazy to i tak test zrobilam. A Ty zrobisz test czy czekasz?
My myslimy o kolejnym ale raczej nie teraz. Moze w przyszlym roku. Z pierwszym latwiej bylo sie zdecydowac hehe. Gdybym teraz zaszla to fajnie bo mala roznica wieku, dzieciaki by sie razem bawily. Ale chyba jeszcze nie jestem gotowa. Poza tym mialam cc a to dopiero 10 mies minelo. Wiecej by sie tych argumentow przeciwko zebralo. Raczej zaczekamy jeszcze kilka miesiecy.
Optymistka trzymam kciuki, zeby sie udalo za pierwszym razem[emoji3]
I pisz co u Ciebie. Ja tutaj czesto zagladam


Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe Mamakulka mi sie spoznil 7 dni. Chociaz bylam prawie pewna, ze nie jestem w ciazy to i tak test zrobilam. A Ty zrobisz test czy czekasz?
My myslimy o kolejnym ale raczej nie teraz. Moze w przyszlym roku. Z pierwszym latwiej bylo sie zdecydowac hehe. Gdybym teraz zaszla to fajnie bo mala roznica wieku, dzieciaki by sie razem bawily. Ale chyba jeszcze nie jestem gotowa. Poza tym mialam cc a to dopiero 10 mies minelo. Wiecej by sie tych argumentow przeciwko zebralo. Raczej zaczekamy jeszcze kilka miesiecy.
Optymistka trzymam kciuki, zeby sie udalo za pierwszym razem[emoji3]
I pisz co u Ciebie. Ja tutaj czesto zagladam


Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja gin mowila ze wystarczy 10 mcy po cc zajsc ;)
 
Middayjoy nie karmie juz dawno. Karmilam tylko 4,5 msc bo tyle mialam pokarmu. Ale za to mega sie rozregulowalam i musialam tabletki brac zeby z powrotem wrocic na dobry tor :) mam nadzieje ze sie uda. Dzieki za kciuki :)

Mamakulka bylaby dobra jazda jakbys byla :D przynajmniej decyzja sama by sie podjela hehehe
 
reklama
Do góry