reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U nas na to pokazywanie super sprawdzają się książeczki z serii "Obrazki dla maluchów "

20180116_093757.jpg
20180116_093901.jpg
20180116_094007.jpg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20180116_093757.jpg
    20180116_093757.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 853
  • 20180116_093901.jpg
    20180116_093901.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 859
  • 20180116_094007.jpg
    20180116_094007.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 851
reklama
Mam kilka tych książeczek. Z pokazywanych ta seria zpepco u Igiego robi robotę :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja polecam książeczki Pucio. Franio uwielbia. Dużo czytania tam nie ma. Jeszcze nie potrzebują nasze dzieci tyle.
Tam są proste słowa, wyrazy dźwiękonaśladowcze itp.

My mamy: Pucio uczy się mówić i Pucio mówi pierwsze słowa.
 
A to słyszałam o tych książeczkach. To może sobie sprawię [emoji4] Tzn synkowi [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do dziewczyn, ktore pracuja a maluszki chodza do zlobka: jak sie wasze pociechy odnalazly w zlobku? Okazalo sie, ze mam mozliwosc powrotu do pracy od marca i znalazlo sie tez miejsce w zlobku ale sama mysl mnie stresuje. Niby chcialam malego dac do dzieci a teraz jak to stalo sie realne to mam stresa...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pytanie do dziewczyn, ktore pracuja a maluszki chodza do zlobka: jak sie wasze pociechy odnalazly w zlobku? Okazalo sie, ze mam mozliwosc powrotu do pracy od marca i znalazlo sie tez miejsce w zlobku ale sama mysl mnie stresuje. Niby chcialam malego dac do dzieci a teraz jak to stalo sie realne to mam stresa...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja :) tez sie bałam jak mała sie odnajdzie, ale jest super. Tylko pierwszy tydzien w normalnym trybie ( najpierw mielismy adaptacje na godzine-dwie dziennie przez tydzien, ale po kilku dniach corka sie rozchrowala, a po chorobie ja wracalam do pracy wiec nie bylo mozliwosci ponownej adaptacji) byl ciezki, córka odreagowywała wieczorami i w nocy placzem, troche histeria. Potem juz bylo duzo lepiej, a teraz sama biegnie do cioc z rana i sie szczerzy ;) widac ze sie dobrze bawi w zlobku, ja niestety nie jestem za kreatywna w wymyslaniu zabaw. Jedyne na minus to choroby :(
 
Super, dzieki za odp. Tez sie boje chorob no ale kazdy musi przez to przejsc. Oczywiscie na poczatek zrobimy adaptacje bo ja sama bym psychicznie chyba nie dala rady go na caly dzien odstawic. No nic, musze sie zastanowic nad tym wszystkim i podjac jakas decyzje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Filip uwielbia książeczki Kicia Kocia, jedną już tak zniszczył że muszę kupić nową :) O dziwo siada mi na kolanach i słucha, córka tak nie robiła.
Zaczęłyście już przygodę z nocnikiem?
 
My jeszcze nie. I to w sumie przeze mnie. Bo wyniesienie pieluchy z kupą nie stanowi problemu. Ale jak sobie pomyślę, że zrobi do nocnika i ja mam to myć, to mi słabo [emoji37][emoji23] I nie mogę się jakoś zebrać do tego

A Ty próbujesz?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sadzam synka na nocnik, ale to jeszcze nie jego czas. Usiądzie a potem ucieka z gołą pupką. Także taką ma zabawę. Kilka razy udało mi się złapać ten moment i zrobił kupkę do nocnika a jaki zadowolony wtedy byl.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry