reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Wow zazdro że już bez pampera!! Brawa.


Igi wszystko praktycznie potrafi powtórzyć. Nie wymawia r ale to normalne.


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wow Tosia mówi w zasadzie tylko mama, a odpieluchowac chciałabym ja latem, chociaż już teraz sadzam na nocnik pokazuje majteczki itp
 
Hej dziewczyny :) urodziłam synka we wtorek o 10:35 sn, ważył 3670 i 58cm. Wszystko u nas w porządku :) już wczoraj wyszliśmy do domu.
Poród ekspresowo, godzinka, także super :) miałam wywołany, ale już i tak był 39tc, a wcześniej leżałam na patologii 3 dni bo mi ciśnienie skakało i zdecydowali że muszą już wywoływać.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) urodziłam synka we wtorek o 10:35 sn, ważył 3670 i 58cm. Wszystko u nas w porządku :) już wczoraj wyszliśmy do domu.
Poród ekspresowo, godzinka, także super :) miałam wywołany, ale już i tak był 39tc, a wcześniej leżałam na patologii 3 dni bo mi ciśnienie skakało i zdecydowali że muszą już wywoływać.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!!!![emoji1] Ale Ci zazdroszczę takiego szybkiego porodu [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dominika gratulacje synka, zdrówka dla Was:)
Asiunia gratulacje odpieluchowania maluszka.
Mój Maksio też niewiele mówi w porównaniu z siostra,gdy była w jego wieku.
Azamamew on w zasadzie jak Tosia głownie mówi mama w różnych tonacjach plus odgłosy zwierząt, tak,nie. Mówi się mu powiedz tata a ten mama,powiedz baba a ten mama.Ale też się tak lubi droczyć mały łobuz.
 
Do góry