reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Już myślałam że tylko ja mam takie jazdy z odbiajniem, aż się uśmiecham pod nosem jak przeczyta co napisałyście ;)
Mam dzisiaj meeega nawał, cala koszula mokra, jakis obłed. Mała aż dostaje spazm z płaczu na widok piersi :(
Mąż pojechal po kapturki moze tak bedzie chciała, jak nie to laktator. Karmi któras wyłącznie odciąganym ? Bardzo dużo zabawy z tym ?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Agata, niech mąż jej powie. Ja zawsze tak robie że kaze mu powiedziec jak mi sie cos nie podoba ;)
I serio po co ja całuje jak wie ze ma opryszcze ?!

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moj nie ulewa i beka jak stary chlop z czego akurat bardzo się cieszę.
Jedynie co to potrafi wisieć na cycku cały czas. Pociumka troche i zasypia i dobudzic nie idzie. Pionizuje go i znow przystawiam. I tak sie bawimy z godzinę i więcej. Nie wiem czy to normalne

Co do tego ulewania...macie cos podlozone pod materac, ja mam zwiniety recznik zeby wyzej bylo,sa tez takie podusie kliny. Moze by pomoglo na ulewanie

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
sluchajcie a co do tego nawalu do lepiej karmic po 15 z kazdej piersi czy jak juz je z jednej to niech je a za nastepnym karmieniem z drugiej? zastanawiam sie bo ona zasypia i nie wiem czy w 15 min zjada wystarczajaco bo nie polyka przez caly czas a jak sie pomeczy z jedna to na druga nie ma sily zeby ja dobudzic

zastanawiam sie tez co z odciaganiem czy w ogole ruszac zeby laktacji bardziej nie pobudzic.. moze sama kapusta wystarczy?

mialam dzisiaj dreszcze i 37st przy jednym cycku twardym, nakarmilam ja z niego i juz jest miekki i od razu lepiej sie czuje ale zaczynam swirowac, ze chwila nieuwagi i zapalenia piersi dostane

pomocy :(
 
Papercut przykladaj liście kapusty ja tak trzy dni chodziłam też miałam stan podgorączkowy kapusta pięknie wyciąga stan zapalny.

Kamcia gratulacje tyle się nie odzywałaś że zastanawiałam się czy już nie masz maleństwa przy sobie :)

Moja jak ulewa to też czasem jej noskiem poleci a dzisiaj w nocy tak się zakrztusila ja byłam zdziwiona moja reakcja bo zerwałam się że snu i ja odrazu w górę podniosłam tylko ja mam ja ciągle w nocy przy sobie na szczęście:)
 
U mnie końcówka maskaryczna, bo wróciły migreny i nie chcą odpuścić, nie ma mowy o przespaniu choćby kawałka nocy bez przeciwbólowych :( Przez to nie mam siły na nic, jestem kompletnie nie do życia.

koronkaa, Mamakulka
4-5 godzin snu ciągiem, super, że dzieci dają wam pospać. Pamiętam jak po 3 miesiącach syn przespał ciągiem 3 godziny w nocy, ale to była jednorazowa akcja, do 15 miesiąca pobudka w nocy co 2 godziny. Oby nie było tym razem powtórki.

kamcia567 po pierwsze ogromne gratulacje!!!!!!! Bardzo współczuje przeżyć porodowych i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Mi też syna wyciskali z brzucha, ale na szczęście bez większych komplikacji się to skończyło. Z jednej strony ratują życie dzieciątka, a z drugiej strony narażają dwa życia... Ech........znowu zaczynam się bać :(

Dziewczyny mojemu synowi nigdy nie odbijało się po jedzeniu, niektóre dzieci tak mają, ale pamiętam że też mnie to martwiło :). Ja po prostu układałam go na boczku po karmieniu.

agata320 oby mała nie załapała tej opryszczki, moja teściowa kiedyś przyszła do nas prosto od lekarza, który stwierdził, że ma anginę i też go wyprzytulała, dopiero na drugi dzień się przyznała :/
 
Dziewczynki proszę za mnie dziś trzymać kciuki ok.16-17 idę na IP,
baaardzo mnie dziś kłuje w kroczu mam takie odczucie że ten szew mi zaraz strzeli, nieprzyjemne to jest :(
Mam nadzieję że mąż zdąży wrócić z trasy (dziś wieczorem)
Podczas pobytu w szpitalu na telefonie nie umiem się zalogować, tylko mogę czytać ;)
więc odezwę się w razie czego po powrocie :)
Mam taką huśtawkę nastrojów dziś że szok, nie umiem powstrzymać płaczu i emocji i tego paraliżującego strachu,
ech jak zazdroszczę rozpakowanym mamusiom ;)
 
aniab kciuki zaciśnięte:)

Nina śliczna :)
Uwielbiam oglądać te szkraby są słodziutkie

Mnie dzisiaj pół głowy boli okropnosc, jak ja bym się chciała wyspać tak porządnie całą noc ale marne szanse.
Jakoś mi ten czas za szybko leci moja maleńka skończy w pt 4 tyg a jeszcze niedawno odliczalam tyg do porodu.
 
Aniab trzymam kciuki zeby bylo dobrze, mnie to jakos ominelo, mialam inne przezycia za to, ale krocze mnie juz prawie w ogole nie boli. Normalnie sie wyprozniam, a tego tez sie balam.
Musze sie Wam pochwalic ze znalazlam sosob na tego mojego robaczka ;) podaje jej piers przez kapturek. Od razu pieknie sie przystawia, dlugo je, sama puszcza cycka, mnie nie boli jak pije.
Peper ja karmie na zmiane a mam dzisaj MEGAnawal, polozna mowi ze bym caly oddzial wykarmila... jakby dali te chrabaszcze male to bym ich napasla ;) czemu nie ;) piersi waza chyba z kilo jedna.
Dziewczyny rozpakowane, macie obrzeki ? Ja mam teraz nogi gorsze niz w ciazy. Bierzecie cos na to?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Aha, zapomnialam napisac Pepercut, ja przed karmniem polewam cieplym prysznicem piersi, karmie mala jedna piersia i ona szybko sie najada tak tryska, po jedzeniu zimny oklad i kapucha do stanika. Mam nadzieje ze efekt bedzie, laktatora nie uzywam bo tylko mi stymulowal za bardzo i skoro znalazlam na moja mala sposob to juz nie odciagam wcale.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kamcia ja mialam kostki jak balony. ze dwa razy wieksze niz przednporodem w najwieksze upaly. no az paluchy sie rozlazily :) teraz schodzi. nogi do gory ew wymoczyc w wodzie z sola. polozna mowila ze to norma po porodzie i zejdzie do 2 tygodni
 
Do góry