reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

sierpniowka mam taka nadzieje. termin nb a wtorek a tu nawet pol skurcza nie ma. w czw za tydzień mam wizyte u gin i bedziemy ustalac termin wywolania o ile nic do tego czasu sie nie wyjasni. mam nadzieje ze urodze przed wrzesniem.
pochwale sie swoim dzielem. w holandii wystawia sie takie rzeczy przed domem ;) co będę kupowac zrobilam sama.

1471464631604.jpg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1471464631604.jpg
    1471464631604.jpg
    60,7 KB · Wyświetleń: 449
reklama
Justyna ja pamiętam że mój lubił się wiercić dość mocno wieczorami, ale czy to zwiastun porodu to nie wiem :p co do Twojego dzieła to wygląda super! Swoją drogą ciekawy zwyczaj :p
 
Dziewczynki nierozpakowane biedulki, życzę Wam dużo sił na tą końcówkę, zazdroszczę Wam, że możecie czuć jeszcze kopniaki maluchów. Tęsknię za stanem ciążowym mimo, że końcówka była ciężka :)

Angelika ja mam Medela mini electric. Mam po koleżance. Generalnie solidnie ssie, ma regulację, ale chodzi jak mały traktorek. Małą przy nim już usypia bo to głośny, ale jednostajny dźwięk :)
Gdybym ja miała kupować to chyba zaufałabym Lovi prolactis, Taki miałam też w planach kupić, ale pojawił się ten więc korzystam.

Na maila wysłałam kilka zdjęć królewny :)

Idę spać bo nie wiem kiedy ssak się obudzi. Przerwy między karmieniami wydają się takie krótke, szczególnie w nocy :(

Dobranoc :)
 
sierpniowka mam taka nadzieje. termin nb a wtorek a tu nawet pol skurcza nie ma. w czw za tydzień mam wizyte u gin i bedziemy ustalac termin wywolania o ile nic do tego czasu sie nie wyjasni. mam nadzieje ze urodze przed wrzesniem.
pochwale sie swoim dzielem. w holandii wystawia sie takie rzeczy przed domem ;) co będę kupowac zrobilam sama.

Zobacz załącznik 768187

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Zdolna jesteś :) Super:)
 
Współczuje nierozpakowanym, dajcie z siebie jeszcze troszkę to już ostatnia prosta !!
Ja używałam laktatora medeli w szpitalu, super był ! Troche z początku bolało jak zassiewał ale po chwili ok.
Latkia, ja się nie moge doczekac jak Misia sie obudzi ;) teraz własnie śpi. Jak sie przebudza to najpierw ją przebieram, pozniej karmie poźniej znów przebieram bo przeważnie ją zaleje pokarmem trochę do niej pogadam póki nie zaśnie i około 3h śpi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny mam takie pytanie...wiecie może co w sytuacji gdy osoba z którą się podpisało umowę najmu nie ma prawa własności ani pełnomocnictwa do mieszkania? Bo właśnie taka sytuacja nam wyszła, boję się że umowa którą podpisaliśmy teraz nie ma znaczenia, nie chciałabym się przeprowadzać z dnia na dzień , zwłaszcza teraz :'(
Wiem że to forum o innej tematyce ale nie wiem już co robić tylko siedzę i ryczę, nie mam kogo zapytać a może któraś z was słyszała o takiej sytuacji...
 
reklama
Mika, ja niestety nie wiem jak to wygląda. Spróbuj poszukać miejsc gdzie udzielają bezpłatnych porad prawnych. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie we Wrocławiu jest trochę instytucji, które świadczą takie usługi. Możesz spróbować zadzwonić, nic nie tracisz :) PS bedzie dobrze!
 
Do góry