reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Paulinka moze cos pomoze cewnik. Ja teraz w koncu moge chodzic a nie musze lezec pod ktg wiec czekam az bedzie mozna podlaczyc zzo. Najgorzej ze bole krzyzowe sa.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jejku co ja bym dala zeby maly pospal w nocy te 4godz. Od zasniecia jest ok 3 jak sie budzi a potem to juz co godz,dwie. Chodze jak zombi.

Piwko tez mi sie marzy. Wogole wczoraj miałam jakiś kryzys,mały jadl i jadl i wiecznie był głodny,w cycach pusto,w ruch poszla butla i w koncu się uspokoił. Bylam zla i uznałam ze to karmienie jest bez sensu skoro i tak daje mm. Jakos cienko z ta moja laktacja.

Wczoraj wazylam malego wyszlo 6kg,ale klusek

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to moja 3980 i dla mnie ciezka jest ze koniec swiata :D

byla u nas fizjoterapeutka mala oprocz odginania sie do tylu ma ciagle naprezone proste nogi, nie myslalam, ze to cos zlego okazalo sie, ze trzeba z nia cwiczyc bo inaczej problem z siadaniem, raczkowaniem naeet stopy do buzi nie bedzie umiala wlozyc :( musze ja podnosic na boku albo brzuchem do dolu i tylko odbijac na ramieniu nie nosic tak bo wtedy te nogi naprezone, mam nosic jak do karmienia tylko nogi jej doginac, albo pionowo przodem do swiata i tak samo nogi dogiete, malej sie nie podoba bo ma utrwalone te nogi proste wiec drze sie strasznie, podobno pare dni i sie przyzwyczai dobrze, ze z taka mala zaczynamy dzialac bo im pozniej tym ciezej zle nawyki zmienic.. ehh tak cos czulam, ze cos nie halo no jednak intuicja nie zawodzi mam juz 100% pewnosc

aha i jak nie ma asymetrii to mozna w bujaczku, ja mam nawet zalecone bo wymusza pozycje embrionalna ze zgietymi nozkami
 
Ja bujam od chyba 2 tygodni.

Paper no to mama jesteś na sto pro! Wyczulas pięknie. Teraz trzeba ćwiczyć i będzie spoko. Igi znowu ciągle wierzga tymi kopytami. Ile razy mnie w cycka kopnął to nie zlicze. Boli jak... koszmar.

Nie wiem ile waży bo nie miała wagi. W czwartek Wam powiem :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i ja pokaże Fifcia. Tu mam szybciej niż na maila :p
 

Załączniki

  • IMG_20160919_185528.jpg
    IMG_20160919_185528.jpg
    66,3 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry