reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hej laski! jak dawno mnie nie bylo. Musze nadrobić. juz nie raz zaczynalamnlisac i ktos (najczesciej corcia) cos ode mnie chcieli.
moja siostra na taki brak mleka ratowala sie specyfikiem f.e.m.a.l.t.i.k.e.r to sie pije na pol do godziny przed karmieniei cycki zauwazaln8e sabtwardsze. ja tyn rozbujalam laktacje i oczywiscie przystawianiem. Mozna kupic w rossmanie.

jesli ktos z wsrszawy to moge oddac jedno opakowanie bo przeszlismy na butelke juz calkowicie. cycek to nie moja bajka. brak mi cierpliwosci i czasu na siedzenie calymi dniami na kanapie. no nie lubie karmic i juz.
Ttzymam jednak kciuki za wasze karmienie :)

nienwiem czy pojawial sie tu temat szczepienm jesli tak to przepradzam. muslalam zeby szczepic.ponownie 5w1 ale ciekawa jestem jakie Wy wybieracie szczepienia?
 
Latika ja szczepie jak idzie na nfz ile ludzi tyle teori wiec wybralam normalnie.
A jak twoje dzieciatko jak karmisz samym mm? Ma problemy z brzuszkiem czy cos? I jakie mleko stosujesz?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakąś masakra małego przystawilam i nic.. Z prawej nic nie leci z lewej poleciało trochę i dupa. On płacze z głodu chwyta ta pierś próbuje i nic. Co mam cholera zrobić..

[emoji173]
Ciepłe okłady przed karmieniem a jeśli nic nie leci po nich to trzęba sprobowac zimne okłady tez przed karmieniem (chyba Ty pisałaś wcześniej ze masz dreszcze? To może być przepełnienie piersi a wtedy pomogą zimne bo obkurcza naczynia które są obrzekniete). Po karamieniu zimne okłady. Sprawdź czy nie masz na piersi grudek lub stwardnien.
 
Middayjoy znalazłam lekkie stwardnienie w prawej, co to oznacza? Mam czasem też taki rwacy ból nad piersiami. Poszło trochę jak wypilam z litr wody [emoji2] chciałam mu dać ten espumisan ale przecież teraz mi pokarm nie wytrysnie, żeby to podać. Szczerze to ja nie wiem czy mam siłę się tak męczyć [emoji30] latika przeszłas od razu czy stopniowo, ile taki maluszek powinien zjeść takiego mleka? Muszę wiedzieć jakby w nocy był jakiś kryzys i by płakał z głodu. Ja co do szczepień nie wiem bo u nas całkiem inaczej.

[emoji173]
 
Middayjoy znalazłam lekkie stwardnienie w prawej, co to oznacza? Mam czasem też taki rwacy ból nad piersiami. Poszło trochę jak wypilam z litr wody [emoji2] chciałam mu dać ten espumisan ale przecież teraz mi pokarm nie wytrysnie, żeby to podać. Szczerze to ja nie wiem czy mam siłę się tak męczyć [emoji30] latika przeszłas od razu czy stopniowo, ile taki maluszek powinien zjeść takiego mleka? Muszę wiedzieć jakby w nocy był jakiś kryzys i by płakał z głodu. Ja co do szczepień nie wiem bo u nas całkiem inaczej.

[emoji173]
To może byc zatkany kanalik lub zalegające mleko. Z takiego czegoś może zrobić się jakieś zapalenie piersi. Trzeba delikatnie rozmasowac ruchem zczesujacym w kierunku brodawki przed karmieniem. Ale skoro pokarm poleciał po piciu wody to pewnie nie to :)
 
Jakie wy mlodziutkie jestescie ja rocznik 87 :-( i w przyszlym roku bedzie zmiana kodu na 3 z przodu az plakac mi sie chce jak o tym pomysle ;-(

Ale jestem zla na meza jak osa zaprosil sobie dzisiaj kolege z pracy na kawke ( czytaj piwko) od rana sobie siedział zamiast posprzatac a jak wyszli zrobilam tapczan mlody zaczol mialczec poszlam do wc zamiast zajac sie malym to przebral sie w piżame odwrócił dupa i spi poprostu tragedia a jutro znowu ma sluzbe i ja z dzieciakami sama jestem noż kur zapiał
 
Sierpniowka ja tez mialam dreszcze i wyczulam kanalik do tego bolala mnoe ta piers i przystawialam do niej mała jak najczesciej do tego masowalam pod cieplym prysznicem i po 2dniach przeszlo. U Ciebie troche to zapowiada sie na zapalenie wiec działaj. No i oklady z kapusty mowila mi polozna zeby w razie co robic.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niunia a ci mezowie tak juz mają trzeba im drukowanymi powiedziec a nawet kazac zeby sie zczaili moj tez caly tydzien w pracu do wieczora a dzis przy kompie. Musialam go strofowac jak dzieciaka. Taki nasz los mamy małe dzieci i duze (mężów)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry