reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja mam maltan tylko [emoji33] dordaw mój tez się denerwuje właśnie w dzień, dziś jak karmiłam już z 1 to trochę mniej ale spokojny jak w nocy to nie jest. Mój w nocy już lepiej ale w dzień to nie mam na co liczyć. Max 2 godziny sumując drzemki [emoji23] noce są już coraz lepsze chociaż dziś jeszcze nie śpi.. a od półtora tygodnia już o tej porze spał. Jakby mało tego ze mam faceta chorego to mały nie pomaga.
 
reklama
Doradę my tez dzisiaj w ikei bylismy, teściowa chciała zostać z mała a my stwierdziliśmy ze ja weźmiemy. Pół ikei spała pół grymasiła. Za dużo nie podglądaliśmy a bylismy wstępnie mebli do mieszkania kupic. Paper współczuje, oby szybko przeszło. Mnie znowu cycek boli, chyba jakieś zapalenie mi sie robi. Pewnie cos wywinęłam z tym laktatorem bo ja odsysam tak jak mi pasuje a nie w tym systemie 7-5-3;-/ zauważyliśmy dzisiaj ze mała cały czas patrzy tylko w jedna stronę, głowa po drugiej jej nie pasuje i sie denerwuje:-( przełożyliśmy jej glowe w łóżeczku i mam nadzieje ze jakos jej to przejdzie. Ma któraś jakieś rady?
 
agata interesowac rzeczami po tej stronie co jej niewygodnie, to na pewno

sierpniowka w sensie jakis termoforek?

zasnela!! ide zmywac, co za relaks [emoji23]
 
Hahaha mój niby tez zasnął wiec wyprasowałam i ogarnelam kuchnie po czym usiadłam napić się herbaty i już nie śpi [emoji85][emoji85] ja nie wiem kiedy będę się relaksować ?! Jeszcze tamten mnie wkurza .. wielce umierający. Mój kręgosłup wysiada chyba muszę jakiś masaż sobie zafundować. Tak termoforek jakiś , może by pomogło ?
 
My tez po chrzcinach szybko zleciało. Mała troche juz pozniej marudziła chyba za duzo wrazen. Ja juz czulam sie lepiej cieszylam sie ze jednak mnie nie wzielo a po tym kościele gardło boli..
Chory facet najgorsze co moze byc wiec wspolczuje wam dziewczyny. Papercut ja w piatek mialam taki dzień kiepski i błagałam o nastepny. Jutro będzie lepiej:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi termofor tez na brzuch zawsze pomagal.

Agata moze sie gdzies minelysmy o ile bylysmy w tych samych Ikeach :) bardzo duzo ludzi bylo z takimi malymi dziecmi, kiedys tak tego nie zauwazalam. Niektorzy chodzili z bobasami na rekach wiec to pewnie te grymaszace byly :)

Na ten system 753 strasznie duzo czasu trzeba poswiecac. Ja staram sie na wieczor przed snem odciagac i tez nie zawsze wysiedze te 30 min.

Sierpniowka to witaj w klubie. U mojej w ciagu dnia tez moze ze 2h drzemki sie zbierze. Mam tez podejrzenia ze mniej spi bo sie gorzej najada, ale jak patrze na nia to straszny grubas jest wiec juz nie wiem. Ja sobie to tlumacze tym ze cos za cos. W nocy super spi, to przynajmniej w dzien musi zajac uwage ;) jutro moi rodzice do mnie wpadna to chociaz troche ja pozabawiaja bo mi juz czasami brakuje pomyslow co z nia robic i jak zabawiac.

Moj dopiero co sie wyleczyl z choroby ale w pracy siedzi tuz nad klima i pewnie zaraz znowu cos przyniesie :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam w Poznaniu i nosiłam mała na rękach. Spotkałam kumpele która tam pracuje i mówi ze według niej to niektórzy z tygodniowym dzieckiem przyjeżdzają. Mnóstwo maluszków dzisiaj było. A ikea super warunki ma dla matek karmiących piersią i ogólnie rodzicow;-)) próbuje ja interesować jakimiś rzeczami zeby patrzyła na druga stronę ale dla niej zawsze znajdzie sie cos ciekawszego po drugiej stronie;-/
 
A jak raz się chce ściągnąć to tez trzeba 753? Nie można z jednej? I co lepiej po jedzeniu od razu tak? Ja jeszcze nie zaczęłam przygody z laktatorem. Mój ostatnio się naprawdę nie najadal bo nie miałam tego pokarmu i mam nadzieje, ze to wina karmienie z obu i będzie lepiej. Zobaczymy czy zacznie lepiej sypiać w dzień , lepiej znów w dzień ze nie śpi niż w nocy [emoji851][emoji851]
 
reklama
No te zabawy z laktatorem męczące ja najlepiej lubie po nocy jak pospi te minimum 4h bez jedzenia to spokijnie z rana z jednej piersi odciagne 100-130ml i wtedy mam na wyjscie czy zamroze. A tak w dzien to mam normalnie nie nabrzmiale bo karmiw raz z jednej raz z drugiej i sa caly czas takie same. I nie stosuje zadnej metody 7,5,3. Z jednego cycka ona zje a z drugiego odciagam i tyle.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry