reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ladny ten spiworek mamamulka. Mnie tez ostatnio szalenstwo zakupowe ogarnelo. Musialam troche w ciuchy malej zainwestowac bo w 62 sie juz nie miesci i nie mialam jej w co ubierac. Teraz czekam na mufki do wozka. Pasuja mi idealnie kolorystycznie bo wozek mam czarny i jasno brazowa ekoskora:
http://www.lamillou.com/shop/mufki-do-wozka/by-katarzyna-zielinska-mufka-rekawice-oh-my-deer-latte

Zapisalam sie do poradni na za tydzien bo boli mnie jedna piers jak karmie, a jak czesto przystawiam zeby zeiekszyc laktacje to tez mnie boli jak puste ciagnie :/ karmienie w ogole nie powinno bolec wiec musi byc cos nie tak. Kolezanke tez bolalo i okazalo sie ze ma jakas grzybice piersi... Juz mialam zrezygnowac z tej wizyty ale mi kumpela nagadala m.in. ze dzieki mleku matki mozg dzicka sie szybciej rozwija bo poznaje rozne smaki etc. i dam sobie jeszcze jedna szanse[emoji14]

Ta grafika ze skokami to przerazajaca :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nareszcie nadrobilam was :D dzisiaj mielismy ta wizyte z urzedu o ktorej wspominalam i bajer :D Antek dostal sliniaczek, smoczek i pileczke z BVB <3 do tego ksiazeczke w twardej oprawie :D a ja stos makulatury :D mila babka przyszla wiec spoko, niepotrzebnie przezywalam :D

co do wozka my mamy Maxi Cosi Mura 4 i jest extra, nic mam mu nic do zarzucenia :)

i kolejny goracy news : nareszcie dostalam okres! zaczynam cpac juz dzis! :D (czyt. brac tabsy)
 
juz widze jak u nas taka wizyta by wygladala [emoji23] super ze sie oblowilas :D

ciekawe czy jak sie 1dnia cyklu bierze to tez krwawienia wystepuja przy pierwszym opako


tak szukam i szukam nie znalazlam w necie ani jednej wzmianki o tym, ze bol brzucha sie nasila przy karmieniu i przyszlo mi do glowy, ze gin mowila ze jest troche krwi w drugiej macicy tej bez ciazy moze to ona sie obkurcza juz sama nie wiem, jezu ale mutant ze mnie [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Dordaw ja miałam grzybice i faktycznie bolało przy karmieniu. Dziewczyny chciałam ściągnąć laktatorem nic nie idzie, ani jedna pierś ani druga. Myślałam, ze robię coś zle ale przyjechała moja mama i tez spróbowała i nie mam mleka. Muszę mieć bardzo mało, tylko nocą je spokojnie i czuje ze ściąga. Może dlatego się tak rzucał.. bo było go tak mało. :( czy któraś daje mleko nan pro ?
 
Ja dawalam nan pro ale zrezygnowałam bo mała cały czas stekala, poczytałam w necie i te mleko ma dużo zelza i niektóre dzieci tak reagują na to, teraz dajemy hipp bio combiotik i jak na razie jest ok☺
 
Hipp i bebilon najlepsze. Sierpniowka moja siostra laktatorem nic a nic nie ściągała a karmiła normalnie. Nie wiem od czego to zależy. Ale widzę , że się więcej męczysz niż przyjemności z tego . U mnie teraz to samo. Chyba będę podawać flache.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już jakiś czas walczę o laktacje czasami mi się wydaje ze już jest dobrze, a za jakiś czas znowu brak mleka, przez to chodzę ciągle zmęczona, jak w najbliższym czasie sie nic nie ruszy to przechodzę całkowicie na mm. Na razie dokarmiam małą a po każdym karmieniu próbuje odciągnąć laktatorem
 
reklama
Widze ze wszystkie mamy problemy z cyckami. Mnie to odciąganie, podgrzewanie meczy strasznie:-( no ale każda z nas chce jak najlepiej. Jesteśmy po usg brzuszka, muszę za tydzien iść jeszcze raz bo nie ma 100% pewności ze wszystko dobrze z tym odzwiernikiem:-( ale nerki wątroba i cała reszta w porządku:-) śliczne te śpiworki, ja dostalam od kuzynki mega ciepły ze stokka, nie jest jakiś extra bo zwykły beżowy ale najważniejszy ze bedzie cieplutko małej. Ja dzisiaj poszalałam kupilam małej pierwsze jeansy:-D i bluzę do tego ;-) ja wystroje w weekend! Znajomi przychodzą pierwszy raz do nas, tyle sie zapowiadali ze na epokowym beda, do szpitala przyjdą. Mała ma prawie 3 miechy a teraz dopiero przyjdą i jeszcze my dzwoniliśmy do nich
 
Do góry