reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kayah musze spróbować z tym rumiankiem, zaparzasz normalny czy jakis specjalny? Walczylam z koperkiem ale Jasiek pluł dalej niż widział... Agata nie wiem czy wiesz ale sesje brzuszkową i noworodkową miałyśmy u tej samej dziewczyny ;) uprzedzając pytanie- nie już nie mieszkam we wrześni, mam tam rodzinkę ;) wizyta u ginekologa na wypasie, môj zbadał mnie chyba na wszystkie możliwe sposoby zeby na koniec stwierdzić ze jestem stworzona do rodzenia ;) jakos ja tego nie zauważyłam ;)
 
reklama
Co do wagi ja już wróciłam do swojej ale ciało masakra fuj ble, biodra takie szerokie ze o swoich starych spodniach moge pomarzyć a najgorsze że przed ciążą zdąrzyłam uszyć sobie nowy kombinezon do skoków spadochronowych i co? Nie ma szans zeby sie w niego wbić ale cały czas liczę na to ze do kolejnego skocznego sezonu uda mi sie jakos to zrobic ;)
 
1476972468893.jpg


Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476972468893.jpg
    1476972468893.jpg
    63,6 KB · Wyświetleń: 231
Jaskowamama u Agaty? Gdzie teraz mieszkasz? A mi sie wydawało ze anonimowa i z moich stron nikogo nie ma na tym forum;-D swiat jest mały. Zadowolona jesteś? Ja bardzo.. Wlasnie dzisiaj galerie w domu na ścianie robię;-)) narzekam na ciałko a paczka wlasnie wpieprzac, tata przyjechał zajmuje sie mała, mozna odetchnąć chwile! Niunia muszę to swojemu pokazać! Bo on gada nonstop kocham (teraz juz) was;-) lepiej zeby mniej gadał, wiecej robił;-D
 
Jaskowamama u Agaty? Gdzie teraz mieszkasz? A mi sie wydawało ze anonimowa i z moich stron nikogo nie ma na tym forum;-D swiat jest mały. Zadowolona jesteś? Ja bardzo.. Wlasnie dzisiaj galerie w domu na ścianie robię;-)) narzekam na ciałko a paczka wlasnie wpieprzac, tata przyjechał zajmuje sie mała, mozna odetchnąć chwile! Niunia muszę to swojemu pokazać! Bo on gada nonstop kocham (teraz juz) was;-) lepiej zeby mniej gadał, wiecej robił;-D
Bardzo jestem zadowolona tym bardziej, że Jasiek nie bardzo chciał współpracować a zdjęcia wyszły boskie ;) teraz mieszkam w Poznaniu, jeszcze w zeszłym roku mieszkałam we Wrześni ale uciekłam sprzed ołtarza, przewróciłam swoję życie do góry nogami, pomieszkałem troszkę w Warszawie a teraz wróciliśmy w moje okolice żeby być bliżej mojej mamy, zawsze chociaż w weekendy mżemy liczyć na odwiedzinki i pomoc. Kayah dzięki od jutra spróbuję. Teoretycznie jutro mamy mieć szczepienie pierwsze ( opóźnione przez pobyt w szpitalu) ale strasznie się boję bo wydaje mi się ze młody katarek dostał.
 
A rodziłam we Wrzesni?:-) pochodzisz stad? Niezła historia! Mam nadzieje ze teraz jesteś szczęśliwa;-) ja tez miałam perypetie ale ostatecznie jest ok!;) ja wlasnie przełożę szczepienie drugie bo mam w srode a mała cos kaszle, ja sie troche smarkam. Pozatymmpowinmo byc w 3mies wiec i tak za szybko zapisali
 
Bardzo jestem zadowolona tym bardziej, że Jasiek nie bardzo chciał współpracować a zdjęcia wyszły boskie ;) teraz mieszkam w Poznaniu, jeszcze w zeszłym roku mieszkałam we Wrześni ale uciekłam sprzed ołtarza, przewróciłam swoję życie do góry nogami, pomieszkałem troszkę w Warszawie a teraz wróciliśmy w moje okolice żeby być bliżej mojej mamy, zawsze chociaż w weekendy mżemy liczyć na odwiedzinki i pomoc. Kayah dzięki od jutra spróbuję. Teoretycznie jutro mamy mieć szczepienie pierwsze ( opóźnione przez pobyt w szpitalu) ale strasznie się boję bo wydaje mi się ze młody katarek dostał.
O to z tych samych stron :-) ja mieszkam pod Poznaniem :-)
Dziewczyny ciekawe historie was spotkaly w zyciu ksiazke by mozna bylo napisac :-) ale zeby tak z pod oltaza tak na serio juz w sukni bylas?

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A rodziłam we Wrzesni?:-) pochodzisz stad? Niezła historia! Mam nadzieje ze teraz jesteś szczęśliwa;-) ja tez miałam perypetie ale ostatecznie jest ok!;) ja wlasnie przełożę szczepienie drugie bo mam w srode a mała cos kaszle, ja sie troche smarkam. Pozatymmpowinmo byc w 3mies wiec i tak za szybko zapisali
Rodziłam na Polnej... Teraz chyba jestem szczęśliwa hihi chyba bo byłabym szczęśliwa w 100% gdyby udało mi sie wysoać chociaż raz- to chyba najbardziej mnie dobija, od razu mam mniej cierpliwości... Jeszcze nie byłam w sukni bo uciekłam tak naprawdę tydzien wczesniej tzn oznajmiłam swoja decyzje...dluuuga historia ;) niunia gdzie mieszkasz?
 
Do góry