reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

silne bole pecherza moczowego

Dołączył(a)
8 Luty 2013
Postów
6
hej przyszle mamusie mam pytanie osdnosnie boli pecherza. jest cos co by pomoglo na te bole jakies leki ktore mozna brac w 1 trymestrze lub jakis domowy sposob. dziekuje za pomoc.
 
reklama
ja brałam urosept, podwójna dawka wit.C+bardzo dużo wody. żurawinę bierze się profilaktycznie, ale zapalenie pęcherza już obecnego nie zwalczy.
 
Witam , ja mialm potworne bole , takie az trafilam na A&E, mimo tego ze dotstawalam Amoxycyline nic nie zmienialo sie , a nawet bol byl wiekszy. Wzielam sie wiec za leczenie sama i pilam bardzo duzo soku zurawinowego , do tego z rana i noc zuravit ( to wazne by brac na noc gdyz zapobiega on osadzaniu sie bakterii w pecherzu) plus witaminka C. Przeszlo i teraz profilaktycznie Zuravit biore raz dziennie na noc wlasnie.
 
Do góry