reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

karolq8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2010
Postów
5 987
Miasto
Zielona Góra
Jolek jak nauczylas ze sam zasypia? bo ja w nocy po karmieniu musze wlasnie bujac co zajmuje wszystko z karmieniem ponad godzine
 
reklama
Karolka mój sam się tego nauczył. Czasami potrzebuje się do mnie przytulić i przy mnie zasypia wtedy go odkładam.Bujania to on nie lubi od samego początku. Potrafi zasypiać a jak go zacznę bujać to od razu oczy jak 5zł i się patrzy.
 
karolq moja mała też nieraz sama zasypia.. nieraz nie chce to kładę ją koło siebie zasypia i odkładam do łóżeczka , ale częściej ją kłade do łóżeczka i lezy sobie rozgląda się i potem zasypia...
czasem ją pobujam (bo mam turystyczne i jest taka możliwość że da się pobujać)
ale nie marwię się ż eise przyzwyczai bo Vi też tak czasem bujałam i się nie nauczyła bujania...:tak:
 
U nas poki co jest tak, ze Filipek nakarmiony jest kladziony do wozka (bo w nim trzymam go w dzien, gdy jestesmy na dole) i podziwia swiat, a glownie zeberke uczepiona do wozka :) po czym jak juz chce zasnac to zaczyna poplakiwac i wtedy czasem wystarczy dac smoczek, a czasem tylko poglaskac po czolku, a niekiedy biore na rece i doslownie minuta, On sie wtula i zasypia i go odkladam.
Noca usypia przy mnie i odkladam do kolyski lub odrazu niose do kolyski i glaszcze i odpada...
 
tylko pozazdroscic moja to dzisiaj ani w lozeczku ani ze mna zasypiala tylko wtulona we mnie mam nadzieje ze tylko dlatego ze ja sie zle czulam i ona tez to wyczula niewiem musze jakos dojsc z nia do porozumienia:p
 
bubbles jak ja jestem na dole to moja tez w gondolce leży
w smie mam tak samo jak ty , czasem dam też jej smojka , ale wtedy jak musze iść do starszej , bo tak to nie daję , a i ona sama za bardzo nie chce :-p
 
moja Natalia jak zje to zasypia przy cycu:)i odkładam ja do łóżeczka,ale fakt ze woli na rekach spac jak mnie czuje:)
 
i właśnie dlatego trzeba dzieci odkładać :-p
bo sie później naucza na rękach i kaplica...
naprawdę.....
będą wisieć na rękach i jeszcze na cycu..
i nie da się później oduczyć.. dlatego lepiej oducząc od poczatku ;-)
 
reklama
Chyba każde z tych naszych szkrabów lubi bliskość swojej mamusi. Mój to też taki mami-cyc. Jak leży obok mnie,albo go karmię,to sen przychodzi gładko. Gorzej jak go włożę do wózka albo łóżeczka-wtedy rozgląda się i zaczyna denerwować. Teraz czasem smoczek pomaga,ale nie zawsze,bo mały po prostu czesto go wypluwa.
 
Do góry