reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

ja zwazylam sie dzis po weselichu i poprawinach (wczoraj sie nie odwazylam) no i niestety jest rano i nago 58,5 na plusie czyli 11,5 kilo od poczatku :dry: kumpela mi powiedziala ze mam wiekszy brzuch niz ona przy porodzie wiec pocieszam sie ze wszystko mi w brzuch poszlo a nie w kadlub ;-)
 
reklama
ja od 10 czy 9-go tyg do 27 urosłam o 7kg... Niby nie za dużo, ale idzie mi to we wszystkie możliwe miejsca poza brzuchem :/ Nawet na plecach mi się wałki porobiły :/ Czuję się strasznie :(
 
jenyy... ja sobie tak podczytuję te Wasze kiloski i mina mi rzednie ...

zaczynałam z wagą 66kg - z czego 9 pozostało mi jeszcze po Dominiku a i z nim będąc w ciązy urosłam 17 kilosków ...
dokładnie zważę się dopiero we czwartek, na wizycie no ale lekko mam już wynik koło 8 dyszek :dry:

mam mocne postanowienie poporodowe - do końca roku wrócę do wagi sprzed - 57kg..
Dieta Plaż Południowych ma w obowiązku mi w tym pomóc:tak:
 
reklama
a ja mam troche lepszy humorek :-) niby faktycznie wagowo przytylam do 13 kilo ale wczoraj jeszcze probowalam zmierzyc moje ciazowe portki z h&m rozmiar 38 (nosilam przed ciaza 34), ktore mialam wlasnie wystawic na sprzedaz, bo juz sie w nie nie miescilam. a tu niespodzianka :-) spodnie sa znow dobre! moze nie luzne ale spokojnie w nie wchodze wiec nie sprzedaje ich. wychodzi na to ze dosc ze waga urosla to ja jeszcze ciut schudlam wiec raczej w brzusio i w Staśka sporo ostatnio poszlo :-) jupiiiiiiiiiii
 
Do góry