• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
A mój ślub, co prawda w urzedzie "tylko", ale juz 10.12. Juz mam zamówioną wizytę u fryzjera i u mojej manicurzystki ( tam akurat bywam co dwa tygodnie), ale tym razem bedzie pewnie coś specjalnego...
Przyjęcie bedzie małe: 9 dorosłych i 6 dziecki, 5- cioro na krzesełakach i jedno w brzuszku ;)... Robimy w restauracji, w domu nie bardzo już mi się chce... i chyba tak bedzie troszkę uroczyściej... Spodnie bede miała bordowe i biała bluzka, czarne buty i dzis jade po ozdobę na szyję :). Tomek bedzie miał granatowy garnitur, koszulę w delikatne prążki i bordowy krawat. Został jeszcze tylko Jacek... dziś muszę mu kupić jakaś koszule, nie wiem czy krawat też, nie za bardzo lubię dzieci tak na sztywno ubrane, może lepiej jakiś sweterek , teraz są modne w takie rąby. Też bedzie elegancki.
No to Wa wszystko opisałam. A jeszcze kupiła, tacie garnitur ( z emerytury trochę mu ciężko... :( )
 
Kaśka! dobra z ciebie córeczka! a mój tata w szpitalu ale odwiedzam go codziennie.
Pozdrawiam i życzę niezapomnianych wrażeń ślubnych :D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry