• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
dziewczynki mam jeszcze jedno pytanko znacie jakieś wolne miłosne romantyczne piosenki polskie???
poszukuje melodii na pierwszy taniec na weselu
na razie do głowy przychodzi mi tylko utwór Seweryna Krajewskiego WIELKA MIŁOŚĆ
 
rzeczywiscie malo czasu zostalo do twojego wielkiego dnia!! pamietam jaki temu stresik towarzyszy... ale to taki slodki stres prawda? a juz wszystko przygotowane macie??
 
raczej wszystko
nie mam jeszcze butó ale to załatwie na dniach
jeszcze owoce i napoje zamówić w hurtowni
i chyba będzie już wszystko
a stresik w sumie już coś czuje troszkę mały strach
ale jakoś radocha jest wieksza i chyba zagłusza stresa
zobaczymy dzień przed ;)
 
moj pawel w dniu slubu kupil sobie tabletki ziolowe na uspokojenie bo tak mu sie rece trzesly ze cizko mu bylo auto prowadzic po miescie hehe
a gdzie imprezke robicie??w restaurajci czy gdzie indziej? moze juz o tym pisalas ale nie pamietam
 
kasiula matula pisze:
dziewczynki mam jeszcze jedno pytanko znacie jakieś wolne miłosne romantyczne piosenki polskie???
poszukuje melodii na pierwszy taniec na weselu
na razie do głowy przychodzi mi tylko utwór Seweryna Krajewskiego WIELKA MIŁOŚĆ
My mieliśmy tego walca? z "Nocy i dni", ćwiczyliśmy go sobie przez tydzień po pół godz. w domku, to był jedyny romantyczny utwór na weselu, bo przygrywał nam rockowy dj :D
 
reklama
co do tego co piasla kaska 74: ja tez bralam slub 10 tego (ale lipca 2004) jednak tego dnia z moim mezulkiem obchodzimy kolejny rowny miesiac naszego zwiazku. nie lizce tu miesiecy od slubu bo za poczatek naszego zwiazku uwazamy wlasnie 10-ty dzien jakze cudnego letniego miesiaca, czyli dla wyjasnienia, bo pewnie zamieszalam: pobralismy sie po trzech latach znajomosci, no bez jednego miesiaca bo poczatek naszego zwiazku to 10 sierpnia 2001, zareczyny mielismy 10 sierpnia 2003 a slub 10 lipca 2004 :) chcielismy slub wziac tez w sierpniu ale wtedy nie wypadal 10ty w sobote.
tak wiec po tym bardzo krotkim i bardzo malo zagmatwanym ;) wyjasnieniu: kasiu fajnie ze 10 ty tez bedzie dla ciebie wazny. :D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry