• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
No dobra może się uda. Jak nie to pokombinuję jeszcze jutro.

obraz1572sb.jpg[img]
 
No to jak już umiem wklejać to jescze jedno tez z soboty tylko z innej imprezki. Urodziny jednej z dziewczynek na zdjęciu. Ten chłopiec to moj synek tem duzy chłopiec to mój mąż. :laugh:
pic004754ah.jpg

pic022374kr.jpg
 
reklama
Pewnie tak ;D. Nie trzeba było ,mnie uczyć ;D. Ale na dziś koniec, mam jeszcze jedno słuzbowe spotkanie na mieście i już nie wracam. Rany do ostatniego dnia pracy, jakaś nadgorliwa jestem ;)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry