• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
catherinka!! Pięknie wyglądałaś :) Przyznam Ci się, że pierwszy raz widzę pannę młodą w okularach. Orginalna jesteś ;) i taka inna niż na tym malutkim zdjęciu

Najbardziej podoba mi się zdjęcie całuśne, gdzie Twój mąż trzyma też dzieciątko ;) śliczny widok ;)
 
Bardzo fajne zdjęcia.
Catherinka- widzę, że na czas ślubu brzucholek zostawiłaś w domu ;)
Ciekawa jestem jak dzieciątka reagowały podczas przysięgi- spokojne i zasłuchane czy wręcz odwrotnie.
 
Moja dzidzia cichutko siedziała, dopiero sie rozbrykała w restauracji jak szmpana i przystawki podano. ;D. Pewnie zestresowałam biednego Jasia i już wolał się nie odzywać. ;)
 
reklama
dziewczyny: gratuluje nowego etapu w zyciu i wszystkiego naj naj.
a tak nawiasem mowiac- dobrze, dobrze czemu macie miec lepiej niz my( te mezatki) ?? :D tylko zartuje, raz jeszcze gratuluje serdecznie
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry