• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
no kasiulka mam nadzieje ze wszystko sie uda tak jak sobie zaplanowalas :) zycze wszystkiego najlepszego i nie pomyl sie podczas przysiegi!! :D
no i oczywiscie polamania obcasow i zgubienia podwiazki :)
 
hej laseczki brzuchatki
nadal mam za malo czasu na bb
a nawet powiedzialabym coraz mniej z dnia na dzień :)
dzięki za życzonka pa
 
Kasieńko wszystkiego co najlepsze. Nie tylko szczęścia, ale też wspólnych problemów rozwiązywanych razem, radości z dorastającego dzidziusia i całkiem nprmalnego życia. :)
 
hej dziewczynki
juz po wszystkim
dzisiaj wyjechali ostatni goscie
wreszcie odpoczynek i chwila wytchnienia
jeszcze nie opisze wszystkiego bo nadal czasu brak ale bylo cudownie............... ::)
mam klopocik z fotkami bo żaba nie chce mi przerobić ale jak tylko mi sie uda je zmniejszyć to wam wkleje
 
reklama
KASIULA WSZYSTKIEGO NAJ................Z OKAZJI SLUBU
rose23.gif
rose19.gif
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry