• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
moje gratulacje kasiulka:*:*zycze Wam duzo szczescia na nowej drodze zycia.

a ja myslalam o slubie w przyszlemswieta Bozego Narodzenia polaczonym od razu z chrzcinami, myslicie, ze to mozliwe?
 
gratuluje Kasiula... i zyczę wytrwałości i miłości i przyjazni na tej długiej drodze.


martusia, ja mam slub w maju i tez zastanwaiam sie nad połączeniem z chrzcinami... zobaczymy.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry