• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
ja tez dłuuuugo nie zmieniałam dowodu, a jak wkońcu poszłam, pani w urzędzie miejskim opieprzyła mnie, że posługuje się nieprawdziwymi danymi!!! :D
 
Catherinka, ja dowodu nie wymieniałam kilka lat. skończyło się delikatnymi problemami, bo jako że nie miałam dowodu, nie używałam też nowego nazwiska.. no i ścignęła mnie skarbówka :) wszystko skończyło się dobrze...ale lepiej załatw to teraz, bo później możesz nie mieć czasu :) o ile się nie mylę, jesteś z Krakowa, a tu są podłe kolejki do składania papierów i do odbioru też, i długie terminy (ja czekałam 1,5 miesiąca). chyba że miałam pecha...
 
a to ja bym pewnie też nie wymieniła :) kasa to jeszcze nic, ale te kolejki >:( a swoją drogą bez sensu jest to że każda zmiana adresu pociaga za sobą zmianę dowodu...to już nie te czasy kiedy całe życie mieszkało się w jednym domku...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry