• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
bardziej makabryczne będzie to co napiszę ale proszę o wybaczenie

mojej kumpeli mama jak się wydała to nie zmienił z panny na mężatkę a po kilku latach mąż jej zmarł więc została wdową no i jak zmieniała z panny na wdową to miałą maniany niezłę
 
reklama
a jak to z tymi dokumentami
kiedy trzeba dowód wymienić ze zmianą nazwiska???
robie perawko tez na stare nazwisko
i grzesiu musi mnie wziąśc na swoje ubezpieczenie kurcze tyle tego papierkowego załatwiania
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry