K
KingaP
Gość
catherinka!! a mieszkanko odbieracie w przyszłym roku?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
osinka pisze:matko! a ja 8 lat mam stary dowód!!!! w styczniu musze sie za to zabrać koniecznie, bo powiedzą, że jestem panna z dzieckiem![]()
KingaP pisze:osinka pisze:matko! a ja 8 lat mam stary dowód!!!! w styczniu musze sie za to zabrać koniecznie, bo powiedzą, że jestem panna z dzieckiem![]()
czekaj czekaj!! może dostaniesz wieksze becikowe...![]()
KingaP pisze:catherinka!! a mieszkanko odbieracie w przyszłym roku?
catherinka pisze:KingaP pisze:catherinka!! a mieszkanko odbieracie w przyszłym roku?
Tak, w grudniu 2006, a cio?