• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

a oto pierwsze zdjecie ktore udalo mi sie zmniejszyc
dsc092680hw.jpg
 
reklama
kasiulka slicznie wygladalas, suknia tez bardzo ladna a i brzunio sie zaprezentowal :) sliczne rodzinne zdjecie macie ;) ale jak sie czuje nasza mezatka? szczescie rozpiera zapewne
 
no szczerze mówiąc jest super niby większej zmany nie ma bo mieszkalismy juz wcześniej razem ale to uczucie więzi jaka nas łączy jest cudowne

a moze troszke opisze fakty z wesela
po pierwsze jksiadz mnie tak rozśmieszał ze az sie boje jak to wyszlo na kamerze
ciagle mi mowil po cichu zebysmy nie byli tacy poważni i chichrałam sie troszke przez nuiego

potem pierwszy taniec nawet jakoś nam poszedł a bardzo sie bałam bo nigdy nie tańczyliśmy w ten sposob i zadnych prob nawet nie bylo ale wyszkolo dobrze noi potem juz sama zabawa było naprawde super

dziwiłam sie tylko ze moje maleństwo było bardzo grzeczne zero uciskania w żebra czy gdziekolwiek poprostu bylo spokojne jak nuigdy
noi dzieki temu wytrzymalam do końca imprezy czyli do 4nad ranem
wszyscy sie dziwili bo mysleli ze juz po oczepinach uciekne spać
ale nie chciałam ;D
 
reklama
no to super, dobrze ze wszystko wyszlo tak zabawnie i sympatycznie bo to przeciez radosna chwila byla ;) co do dzidziusia to wiesz- czulo pewnie ze cos waznego sie dzieje i uwaznie sluchalo, potem ci powie ze ono tez bylo swiadkiem wiec sie nie wykrecisz nawet jakbys chciala :) a co wybraliscie na pierwszy taniec??
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry